Rusza sprzedaż biletów na koncert Biebera


2013.02.03

opublikował:

Rusza sprzedaż biletów na koncert Biebera

Informacja o pierwszym w Polsce koncercie Justina Biebera w Polsce odbiła się bardzo głośnym echem. Już teraz można powiedzieć, że wydarzenie to cieszy się gigantycznym zainteresowaniem.

– Wystarczy powiedzieć, że na portalu Facebook już ponad pięć tysięcy osób zadeklarowało, że weźmie udział w koncercie Justina Biebera, a to przecież zaledwie niewielki procent zainterosowanych występem kanadyjskiego piosenkarza. Internet aż huczy od komentarzy na temat wizyty wokalisty w naszym kraju – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

I teraz najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży biletów na koncert. Wiadomo już, że najpierw będzie miała miejsce przedsprzedaż dla członków fanklubu, która odbywać się będzie za pośrednictwem strony www.bieberfever.com.

– Przesprzedaż rozpoczęła się w piątek, 1 lutego, o godzinie 23:00. Wszystkie osoby, które chcą jak najszybciej nabyć wejściówki na koncert, powinny zarejestrować się na podanej stronie i wtedy będa mogły zakupić bilety – tłumaczą organizatorzy koncertu Justina Biebera.

Przesprzedaż potrwa 24 godziny. Zaraz po jej zakończeniu rozpocznie się oficjalna sprzedaż biletów. Zostanie ona zainaugurowana w sobotę, 2 lutego, o godzinie 23:00. Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com.

– Warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek i nie zwlekać. Koncert Justina Biebera już teraz cieszy się naprawdę ogromną popularnością  – podkreślają organizatorzy.

Ceny biletów są zróznicowane. Najtańsze będzie można nabywać po 170 zł, a najdroższe w cenie 1000 zł (Diamond Circle). Poza tym organizatorzy przygotowali wejściówki w następujących cenach: 275, 295, 355, 375, 500 i 699 zł (VIP).

W sprzedaży będą dostępne również następujące pakiety:   

VIP Meet & Greet Experience – 1500 zł

* Bilet na płycie w sektorze Diamond Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę

* Spotkanie z Justinem Bieberem

* Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Artystą

* Płyta Vinyl’owa “Believe” z autografem Artysty

* Wyjątkowe gadżety od Artysty:

– Pamiątkowy Tour Program lub Photobook

– Wyjątkowa torba

– identyfikator VIP ze smyczą

The Diamond VIP Package – 800 zł

* Bilet w sektorze Golden Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę

* Wyjątkowe gadżety od Artysty:

– Pamiątkowy Tour Program lub Photobook

– Wyjątkowa torba

– identyfikator VIP ze smyczą

Polecane

Share This