Ruszył pre-order solowej płyty Kleszcza


2018.07.14

opublikował:

Ruszył pre-order solowej płyty Kleszcza

fot. materiały prasowe

Na MaxFloRecTV trafił wideoklip do numeru „Przestrzeń”. Utwór zwiastuje pierwsze solowe wydawnictwo Kleszcza pt. „Czerń i biel”. Przedsprzedaż albumu wystartowała na www.MaxFloSklep.pl. Tylko w pre-orderze do każdej zamówionej płyty dołączone zostaną wyjątkowe bonusy.

Fani, którzy przedpremierowo zamówią krążek Kleszcza oprócz standardowych dodatków, jak: autograf artysty czy przedpremierowa wysyłka otrzymają również nietuzinkowy brelok „POZDRO BEZ!” oraz pakiet Kleszczowych wlep. Poza tym płyta „Czerń i biel” dostępna jest też w zestawie z okolicznościową koszulką.

Równolegle ze startem pre-orderu pojawiła się w sieci druga, po „Mówili mi”, zapowiedź albumu. Dzisiejszy singiel zatytułowany jest „Przestrzeń”. Autorem teledysku jemu towarzyszącego jest grupa Icon Art. Bit do utworu wyprodukował natomiast Doon. Jest to 1. numer Kleszcza, do którego muzykę stworzył właśnie ten producent. Oprócz niego wśród producentów, z którymi Kleszcz po raz pierwszy podjął współpracę są jeszcze: Victor V i Greg. Stawkę bitmakerów na płycie „Czerń i biel” uzupełniają: DiNO oraz Stahu.

Liczna grupa producentów to niejedyne osoby, które twórczo przyczyniły się do powstania krążka. W jego nagraniach wzięło udział też kilku wyjątkowych gości. Jakich? Wkrótce ujawnimy kolejne szczegóły.

Premiera albumu „Czerń i biel” przewidziana jest 14.09 br., w przeddzień 30. urodzin Kleszcza.

Polecane

Share This