Ruszyła przedsprzedaż nowej płyty Chady


2014.02.13

opublikował:

Ruszyła przedsprzedaż nowej płyty Chady

„Syn Bogdana” to czwarty solowy album Chady nagrany w całości w czasie sześciu przepustek, z których raper korzystał pod koniec 2013 roku, odbywając 2-letnią karę pozbawienia wolności. Jest to pierwszy nagrany w taki sposób krążek w historii polskiego hip-hopu. Dziś pojawiła się możliwość zamówienia albumu w wersji 2CD. Premiera 25 kwietnia 2014 roku. Album można zamówić tutaj. http://preorder.pl/chada-syn-bogdana

Na drugim CD znalazły się alternatywne wersje utworów z płyty, które w drodze ostrej selekcji zostały pominięte. Utwory prezentują odpowiednio wysoki poziom i w formie szacunku dla artystów odpowiadających za ich stworzenie, Chada postanowił skompletować z nich drugi krążek i zaprezentować słuchaczom. Za remiksy odpowiadają m.in. Bob Air, No Name Full Of Fame, PCN oraz KPSN.

{reklama-hh}

Utrudniony dostęp do studia nie zaważył na poziomie materiału, jaki został zarejestrowany na album „Syn Bogdana”, a wręcz przyczynił się do większej samodyscypliny, zaangażowania i dążenia do perfekcji ze strony rapera. Muzycznie „Syn Bogdana” do krok w przód, za który odpowiadają tacy producenci jak Bob Air, The Returners, No Name Full Of Fame, Pacior aka LA Wasted, Donatan, PCN oraz Rockets Beats. Charakterystyczne pianino znane z „Procederu” zostało zastąpione ciężką, rockową gitarą.

Na płycie „Syn Bogdana” goście pojawiają się jedynie w trzech utworach. Są to tacy MC jak Ten Typ Mes, Pih, ZBUKU, Diox, Paluch, Zeus oraz Bezczel.

Tekstowo album to „stary, dobry Chada”, który wciąga słuchacza w brudne, szare blokowiska utrzymując niezwykłą wiarygodność opowiadanych, często autobiograficznych, przeżyć. „Syn Bogdana” to prosty i przejrzysty przekaz z grupy ryzyka, a zarazem rozrachunek Chady z samym sobą.

Polecane

Share This