Ruszyła przedsprzedaż płyty Hope. Sprawdź promomix (audio)


2014.10.29

opublikował:

Ruszyła przedsprzedaż płyty Hope. Sprawdź promomix (audio)

Co może powstać z połączenia ośmiu chłopaków o odmiennych gustach, wychowanych na muzyce lat 90., dorastających w Wielkopolsce? Odpowiedź jest prosta – naprawdę niezła zadyma. Właśnie ruszyła przedsprzedaż „Da best of” zespołu Hope z Poznania – albumu, który z pewnością jest tym co najlepsze w chłopakach z miasta stukających się osiołków  koziołków. Niby debiut, a jednak nie do końca, bowiem premierowy krążek  „Join the Gang” został wydany oficjalnie jedynie w Japonii.

Ci, którzy czekają na „Da best of” mogą mi tylko pozazdrościć, bowiem ta płyta już od tygodnia, na dobre zagościła w moim samochodowym odtwarzaczu.” – mówi Aleksander Brejnak, właściciel wytwórni Fonografika, która została oficjalnym wydawcą Hope.

Płyta „Da best of” powstała w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego. Całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty poza wkładem samego zespołu. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood, człowieka który współpracował m.in. z: Nirvaną, The Rolling Stones, Korn, 30 Second To Mars, Limp Bizkit, Smashing Pumpkins, Red Hot Chili Peppers, i całą masą światowej czołówki.

 

Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. Hope, póki co, ma na koncie mini-album „When the Patience Ends” z 2007 roku oraz wydaną w Japonii EP-kę „Join The Gang” z 2010. Nowy album „Da best of” światło dzienne ujrzy 22. listopada br.

Album w przedsprzedaży można nabyć tutaj .

Polecane

Share This