Ruszyła sprzedaż biletów na festiwal Audioriver 2012


2012.05.17

opublikował:

Ruszyła sprzedaż biletów na festiwal Audioriver 2012

Od dziś dostępne są dwudniowe karnety na festiwal świata niezależnego Audioriver, który odbędzie się w Płocku w dniach 27-29 lipca. Pierwsza pula w cenie 120 pln sprzedawana będzie do 10 czerwca.

Pula karnetów dwudniowych w cenie 150 pln ruszy 11 czerwca i będzie dostępna do 22 lipca 2012. Dzień później, do sprzedaży wejdzie ostateczna cena karnetów, która wyniesie 180 pln. Bilety jednodniowe w cenie 100 pln dostępne będą do kupienia wyłącznie w trakcie festiwalu, warto jednak zaopatrzyć się w karnet, gdyż upoważnia on do wielokrotnego wchodzenia na teren Audioriver. Wejściówka jednodniowa to bilet w jedną stronę.

Karnety są dwudniowe, czyli obejmują koncerty na plaży odbywające się w piątkową i sobotnią noc. Targi i warsztaty muzyczne na rynku Starego Miasta odbywające się w piątek i sobotę w ciągu dnia są bezpłatne. Kino Festiwalowe i pole namiotowe TOI CAMP będą płatne osobno. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

W tym roku na Audioriver ogłoszono występy takich gwiazd, jak Röyksopp, Luciano, Nicolas Jaar Live In Concert, Enter Shikari, Modeselektor live, NZ Shapeshifter live, SebastiAn i Kavinsky. Kolejne zagraniczne nazwiska zostaną ogłoszone już niebawem.

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 6 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło ponad 200 gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 120 tys. fanów z Polski i Europy, a ostatnia edycja zgromadziła na plaży ok. 17 tys. osób każdego dnia.

Tegoroczna, siódma edycja festiwalu Audioriver odbędzie się w Płocku w dniach 27-29 lipca 2012. Dotychczas potwierdzono koncerty Röyksopp, Luciano, Nicolas Jaar Live In Concert, Kavinsky, Enter Shikari, Maceo Plex, Marco Carola, Modeselektor live, ATOL (Modeselektor-Marcel Dettmann-Shed), Plaid live, Guillaume Coutu Dumonts & The Side Effects live, NZ Shapeshifter live,  dOP presents Les Fils Du Calvaire, Cutline, Wilkinson, Tommy Four Seven, Coma, Alex Picone, Black Sun Empire, SebastiAna, Byetone, Dub Phizix feat. MC DRS, Martyn live, S.P.Y feat. MC LowQui, Ripperton, Catz’n Dogz, Floex live, Etheric Double live i Gathaspar live.

Więcej informacji na www.audioriver.pl

Polecane

Share This