Ruszyła Wielka Bitwa Warszawska


2013.10.02

opublikował:

Ruszyła Wielka Bitwa Warszawska

W sobotę w warszawskim klubie Harenda rozpoczęła się 11 edycja imprezy WBW – Wielka Bitwa Warszawska. Zwycięzcą pierwszych eliminacji WBW 2013 został Bonez z Łodzi. Tym samym poznaliśmy pierwszego tegorocznego finalistę. Bonez wywalczył zwycięstwo po zaciętym pojedynku i dwóch dogrywkach z Edziem. W walce półfinałowej poległ ubiegłoroczny mistrz WBW – Czeski.

Już za niespełna dwa tygodnie odbędą się eliminacje nr 2. Poniżej znajdziecie informacje na temat tej imprezy.

{reklama-hh}

Wielka Bitwa Warszawska 2013

Eliminacje nr 2:

11 października, klub Odessa, Warszawa

20:00: eliminacje wstępne, 22:30: bitwy

Prowadzenie: Puoć

Jury: Jakuza, Theodor

Gramofony: DJ Baff Weed

Bilety: 15 zł (do kupienia tylko w dniu imprezy.

WBW 2013 będzie już 11 edycją turnieju wolnego mikrofonu. Na tegoroczny cykl spod szyldu WBW złożą się cztery turnieje eliminacyjne WBW Freestyle Grand Prix, które odbędą się w czterech różnych warszawskich dzielnicach oraz dwa oddzielne bitwy finałowe – WBW Polish Beatbox Battle oraz freestyle`owa Wielka Bitwa Warszawska. Eliminacje wstępne już tradycyjnie odbywać się będą we wrześniu i październiku, a finały w listopadzie.

WBW to coroczne święto miłośników sztuki freestyle rap i human beatbox. Sześć dni bitew, pokazów i warsztatów z wielkim finałem na zakończenie czyli Wielką Bitwą Warszawską. Ponad 200 artystów z całej Polski przyjedzie do Warszawy aby wziąć udział w największym i najbardziej prestiżowym turnieju wolnego mikrofonu w kategoriach freestyle i beatbox.

Polecane

Share This