RX w RPS Enterteyment


2013.03.06

opublikował:

RX w RPS Enterteyment

Pierwsze muzyczne kroki stawiał już jako dziecko, uczęszczając do szkoły muzycznej, gdzie poznał nieodłączny element swoich głębokich i melancholijnych kompozycji jakim jest fortepian.

Kiedy polski hip-hop wyszedł z kuluarów i rozpoczął swoją błyskotliwą ekspansję na rodzimym rynku, całkowicie pochłonął młodego artystę, który związany jest z nim praktycznie od samych jego początków. Ciężka praca i konsekwencja w działaniu zaowocowały legalnym debiutem w 2004 roku na albumie Tede – Notes. Od tego czasu jego bity na oficjalnych wydawnictwach można usłyszeć w utworach takich raperów jak: Peja, PIH, Chada, Małolat, Pezet, Onar (solo jak i również jako Płomień 81) VNM, Tede, Shellerini, Słoń / WSRH, Ero, Młody M, RY23, Rafi, Brygada RR, Kajman, HuczuHucz, Śliwa (Aspiratio Crew) czy Rudy MRW.

{reklama-hh}

Osobiste i emocjonalne podejście do produkcji muzyki słuchać w każdej nucie tworzonych przez RX`a utworów. Kompozycję traktuje on jak sztukę, nie rzemieślnictwo. W swojej twórczości opiera się na własnej kompozycji oraz rozbudowanych aranżacjach. Nigdy nie sięga po gotowe rozwiązania w postaci pakietów fraz i sekwencji.

Polecane

Share This