Ryba And The Witches w przyszłym tygodniu na Malcie


2014.06.08

opublikował:

Ryba And The Witches w przyszłym tygodniu na Malcie

Mija właśnie miesiąc od wydania debiutanckiego albumu formacji Ryba And The Witches. Z dnia na dzień rośnie ilość stacji radiowych emitujących ich najnowszy singiel pt. „Looking At The Past”. Z powodzeniem zaprezentowali się podczas festiwalu Spring Break, gdzie zagrali również m.in. Kumka Olik czy Artur Rojek.

Już 10 czerwca Ryba And The Witches zagra koncert na Placu Wolności w Poznaniu w ramach Malta Festival Poznań. Po raz kolejny będzie można usłyszeć, na żywo, brzmienie gitar splatające się z elektroniką i odniesieniami do muzyki lat 80. Nie bez powodu Ryba And The Witches są nazywani odkryciem polskiej sceny alternatywnej. Nikt tak jak oni nie potrafi ze sobą łączyć elektroniki z muzyką rockową.

Ryba And The Witches zakwalifikowali się również do eliminacji Nowego Męskiego Grania. Konkurs przeprowadzany jest przez radiową Trójkę w audycji „Myśliwiecka 3/5/7”. Pierwszy etap kończy się 21 czerwca, więc wszyscy miłośnicy mogę jeszcze głosować i mieć możliwość zobaczenia Ryba And The Witches tydzień później w Sopocie. Trasa koncertowa Nowego Męskiego Grania rozpocznie się 12 lipca w Krakowie.

To jeszcze nie wszystko. Nikomu nie trzeba przybliżać festiwalu w Jarocinie. Śmiało można powiedzieć, że to kolebka polskiego rocka. Na jarocińskiej scenie prezentowały się największe gwiazdy polskiej muzyki rockowej, bluesowej czy alternatywnej. Tegoroczny Jarocin Festiwal potrwa od 18 do 20 maja i pośród zaproszonych zespołów będzie można zobaczyć wytęp Ryba And The Witches.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This