Ryba do swojego przeciwnika na FAME MMA: Będziesz leżał, będziesz bity i nawet nie zdążysz zapłakać


2021.02.12

opublikował:

Ryba do swojego przeciwnika na FAME MMA: Będziesz leżał, będziesz bity i nawet nie zdążysz zapłakać

6 marca odbędzie się kolejna gala FAME MMA. Podczas niej zobaczymy także pojedynki raperów i celebrytów związanych z muzyka. Poza wydarzeniem wieczorku, czyli starciem Popka z Kizo, w oktagonie zobaczymy także Kubańczyka, Rybę i Zusje. Do sieci trafił właśnie właśnie film zapowiadający walkę Ryby z Olegiem. Polski raper i freestyler, który swoją pierwszą, wygrana walkę stoczył w klatce z Filipkiem, zmierzy się z Olehiem „Olegiem” Riashentsevem, znany z Big Brothera. Według bukmacherów będzie to jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków wieczoru – kurs wynosi 1,75 vs 1,90 z korzyścią dla Ryby. Poniżej możecie obejrzeć trailer zapowiadający ich walkę.

Kolejni reprezentanci chillwagonu w Fame MMA? Kizo zdradza, kim interesuje się federacja.

Dowodzona przez Borixona ekipa chillwagon, do której należy Kizo, cieszy się w kraju ogromną popularnością, stąd trudno się dziwić, że włodarze federacji chcieliby pozyskać do swoich walk także innych reprezentantów grupy. Podczas Fame MMA 9 Cage Kizownik nie ukrywał, że były już pewne zakusy w tym kierunku, studząc jednocześnie emocje, że w klatce nie zobaczymy Borixona.

Borixon już jest ojcem i „ojcem” chillwagonu. To już można powiedzieć rap-dziadzio. Dajcie spokój Borixonowi – śmieje się raper.

Kogo w takim razie szefowie Fame brali pod uwagę? Raper zdradza, że kontaktowano się z Żabsonem i Olszą, ale nie oznacza to, że artyści wyrazili zainteresowanie.

Sprawdź także: Na miesiąc przed walką z Kizo Popek zna już kolejnego rywala na Fame MMA

Jeśli chodzi o resztę chillwagonu, myślę, że nie wzięłaby udziału. Różnica między mną, a resztą ekipy jest taka, że jest tam wielu młodych artystów, są też moi rówieśnicy, ale są też młodsi i to są tacy prawdziwi artyści z krwi i kości od urodzenia, pełna zajawka, hip-hop. U mnie było troszkę inaczej w życiu, ja te sztuki walki trenuję 11 rok życia, całe życie trenowałem sport. Tam chłopaki nie uprawiają sportu na co dzień, tak jak ja, więc myślę, że to przeważa nad tym, że nikt nie będzie zainteresowany. Tym bardziej, że chłopaki mają dużo roboty z muzyką – komentuje artysta.

Reprezentanci chillwagonu faktycznie są zajęci muzyką. Wczoraj w sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Olszy „Piesek”, który znajdziecie poniżej.

OBSERWUJ NAS NA INASTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This