Rzeczniczka Legii komentuje list do Tedego i jego reakcję


2018.11.28

opublikował:

Rzeczniczka Legii komentuje list do Tedego i jego reakcję

fot. P. Tarasewicz

Tede dobitnie dał do zrozumienia, że nie podoba mu się forma, w jakiej Legia obdarowała go klubową kurtką. W dołączonym do przesyłki liście, klub odniósł się do tekstu „Hot16Challenge”, pisząc: – Trochę szkoda tej kurtki dla Ciebie, ale… mamy gest.

Rozumiem, że miało być zabawnie i że to taka paralela do “Hot16Challenge”, ale jednak po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że ten co to napisał, to idiota i musi się jeszcze dużo nauczyć. Legia Warszawa, chyba jednak nie jestem godny, by nosić. Głupio wyszło – skomentował w mediach społecznościowych raper.

Spięcie artysty ze stołecznym klubem natychmiast wykorzystały Korona Kielce i firma bukmacherska forBET, o czym pisaliśmy wczoraj. Co o całej sytuacji sądzą przedstawiciele Legii? Rzeczniczka klubu Magdalena Żarska odniosła się do sprawy w oświadczeniu przesłanym do redakcji „Faktu”.

Wysyłka ubrań z nowej kolekcji Legia Lifestyle 18/19 to jedna z wielu akcji promocyjnych prowadzonych na bieżąco przez nasz Klub. W tym wypadku korespondencja związana z kolekcją skierowana była między innymi do grona raperów, a konwencja listu wynikała ze specyfiki grupy docelowej, która nie stroni od kontrowersji, prowokacji, a także dystansu do siebie. Każdy list był spersonalizowany, a jego treść nawiązywała do tekstów utworów wykonywanych przez adresatów, dlatego nie należy oceniać poszczególnych fragmentów bez tego kontekstu. Poza tą jedną sytuacją spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym przyjęciem i zrozumieniem akcji, co bardzo nas cieszy, bo z pewnością nie mieliśmy zamiaru nikogo urazić. Pozdrawiamy Tede i szczerze doceniamy jego umiejętności autopromocyjne – napisała.

Polecane

Share This