Są tańsze bilety na Open Mind Festival w Szczytnie


2010.05.12

opublikował:

Są tańsze bilety na Open Mind Festival w Szczytnie

Open Mind Festival czyli nowy letni przystanek na festiwalowej mapie Polski, którego nie można przegapić. To okazja do zobaczenia na żywo gwiazd światowej i polskiej sceny rockowej, metalowej i szeroko pojętej muzyki aktualnej. Festiwal stawia na artystów niekonwencjonalnych, ambitnych i zaskakujących. Oprócz artystach łamiących muzyczne kanony, festiwal zaprezentuje również klasykę.

Wśród tegorocznych artystów Open Mind Festival znalazł się m.in. The Cult, Epica, Behemoth, Ill Nino, Nosfell, Czesław Śpiewa, Strachy na Lachy, Acid Drinkers i inni. Festiwal to nie tylko święto muzyki, ale warsztaty fotograficzne, warsztaty muzyczne prowadzone przez artystów festiwalowych, Muzyczne Przedszkole dla najmłodszych oraz prezentacja horrorów i filmów o tematyce muzycznej w miejscowym kinie.

Zakupu karnetów można dokonać na www.omfestival.pl i w sieci Eventim na terenie całego kraju. Sprzedaż karnetów w cenach promocyjnych potrwa do 20 lipca. Dzięki wsparciu naszych sponsorów, mogliśmy obniżyć ceny biletów.

Osoby, które zakupiły karnety w starych cenach, otrzymają zwrot nadpłaty w miejscu zakupu.Karnet 3-dniowy:

do 20 lipca – 99 zł

do 20 lipca – 120 zł z polem namiotowym

od 21 lipca – 120 zł

od 21 lipca – 140 zł z polem namiotowym

Bilet jednodniowy

do 20 lipca – 69 zł

od 21 lipca – 99 zł

Bilet VIP

karnet 3 dniowy – 299 zł (catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce VIP na trybunie)

bilet jednodniowy – 189 zł (catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce na trybunie)

Polecane

Share This