Sabrina Carpenter odnosi się do miłosnego trójkąta z „drivers license” Olivii Rodrigo


2021.01.30

opublikował:

Sabrina Carpenter odnosi się do miłosnego trójkąta z „drivers license” Olivii Rodrigo

Przypomnijmy, że Olivia Rodrigo wydała na początku stycznia piosenkę „drivers license”, która zdążyła pobić już kilka rekordów Spotify oraz zadebiutować na szczycie Billboard Hot 100. Fani od razu zaczęli spekulacje, że utwór dotyczy miłosnego trójkąta. Chodzi o wersy:

„Prawdopodobnie jesteś z tą blondynką
Która zawsze sprawiała, że mam wątpliwości
Ona jest dużo starsza ode mnie
Reprezentuje wszystkie moje kompleksy”

Olivia miała w przeszłości spotykać się z kolegą z planu serialu Disney+, „High School Musical: The Musical: The Series”, Joshuą Bassettem. Ten jednak teraz podobno spotyka się z Sabriną Carpenter. Na razie żadna ze stron nie potwierdziła tych doniesień.

Sabrina Carpenter odniosła się jednak dość bezpośrednio do tekstu „drivers license” w swoim najnowszym singlu „Skin”:

„Może mogłybyśmy udawać
Że słowa, które piszemy, nie mają ciężaru
Może nie to miałaś na myśli
Może po prostu ‘blondynka’ pasowała ci do rymu”

Czy w ten sposób Sabrina Carpenter potwierdziła plotki, a może po prostu chciała jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół utworu? Sądząc po zamieszaniu w mediach społecznościowych, ten drugi cel udało się zrealizować.

SPRAWDŹ TAKŻE: Billie Eilish i Rosalía w hipnotyzującym utworze do serialu HBOOlivia Rodrigo z rekordowym debiutem

Olivia Rodrigo z rekordowym debiutem

Olivia Rodrigo, która wydała pierwszy autorski singiel „drivers license”, zadebiutowała na szczycie Billboard Hot 100. Singiel zrobił furorę na listach przebojów w wielu krajach, także w Polsce (szczyt Spotify Polska Top 50). W Stanach singiel ma już status złotej płyty. Łączna liczba streamów kawałka na całym świecie przekroczyła 107 mln, a teledysk obejrzano ponad 46 mln razy.

Debiut Olivii Rodrigo można nazwać monumentalnym. W premierowym tygodniu „drivers license” znalazło się na szczycie najpopularniejszych utworów w USA, otrzymało tytuł złotej płyty i zdobyło ponad 107 mln streamów na całym świecie (75 mln w samych Stanach). To drugi największy wynik debiutu w USA i pierwszy tak duży od trzech lat.

11 stycznia singiel Rodrigo pobił rekord Spotify jeśli chodzi o dzienną liczbę stream’ów piosenki nieświątecznej – 15,17 mln streamów na całym świecie. Dzień później Olivia pobiła samą siebie, ustanawiając nowy wynik – 17.01 mln. „drivers license” zanotowało także największy debiut jakiejkolwiek piosenki na całym świecie w historii Spotify.

Polecane

Share This