Sabrina Carpenter z oficjalnym klipem do „Skin”


2021.02.06

opublikował:

Sabrina Carpenter z oficjalnym klipem do „Skin”

Wokalistka, kompozytorka i projektantka, Sabina Carpenter, która niedawno ogłosiła podpisanie kontraktu płytowego z Island Records, zaprezentowała oficjalny klip do utworu „Skin”. O singlu jest bardzo głośno ze względu na spekulacje, jakoby numer dotyczył miłosnego trójkąta, o którym śpiewa Olivia Rodrigo w wielkim hicie „drivers license”.

Za reżyserię klipu „Skin” odpowiada Jason Lester.

„Skin” bardzo szybko stało się wiralowym hitem, gromadząc ponad 30 mln streamów, w tym 10 mln w ciągu pierwszych 48 godzin. Utwór Sabriny Carpenter trafił do Top 5 USA Debut w Spotify, Top 5 iTunes Pop Genre, Top 10 iTunes Overall, Top 3 Apple Music Pop, Top 15 Apple Music Overall i Top 35 w Spotify Global Chart.

To także pierwszy utwór Sabriny Carpenter, który zadebiutował w zestawieniu Billboard Hot 100. Piosenka z miejsca trafiła na playlisty Z100, Sirius Hits oraz zadebiutowała w The Vibe iHeart. „Skin” podbiło internet, trafiając na szczyt trendów Twitter na całym świecie, jak również #1 Genius Artist Chart i Song Chart oraz #7 YouTube. Pochlebne opinie na temat kawałka można było przeczytać na łamach takich mediów jak „Billboard”, „Variety”, „People”, „USA Today”, „E!”, „Cosmo”, „Bustle” i wiele innych.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sam Fischer i Demi Lovato w numerze o samotności i chęci sprostania oczekiwaniom innych

Sabrina Carpenter to wokalistka, kompozytorka, aktorka, projektantka, producentka i fashionistka. Zyskała światowy rozgłos za sprawą serialu „Dziewczyna poznaje świat”, a następnie filmu „Nienawiść, którą dajesz”. W 2019 wystąpiła w filmie „The Short History of the Long Road”, który miał swoją światową premierę na Tribeca Film Festival i zapewnił Sabrinie nagrodę jury na 2019 SCAD Savannah Film Festival.

Niedawno Sabrina zagrała główną rolę oraz znalazła się w gronie producentów wykonawczych „Wytańcz to” („Work It”) Netflixa, pojawiła się także w filmie „Chmury” („Clouds”) Justina Baldoniego. W marcu 2020 zadebiutowała na deskach Broadwayu w produkcji „Wredne dziewczyny” („Mean Girls”). Netflix zaangażował Sabrinę do nowej musicalowej wersji „Alicji w Krainie Czarów”.

Na muzyczny dorobek Sabriny Carpenter składają się takie single jak „Thumbs”, „Sue Me” czy „Why” oraz albumy „Singular: Act I” i „Singular: Act II”. „Warto obserwować rodzącą się muzyczną tożsamość Sabriny Carpenter” – oznajmili dziennikarze „TIME”, a „V Magazine” dodało: „Z dwoma udanymi albumami pop na koncie oraz mocnymi społecznymi komentarzami, Carpenter ma karierę znacznie dojrzalszą niż niektóre jej koleżanki wylansowane przez Disneya”.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This