„Sad B!tch” – Anne – Marie jakiej nie znacie

Nowy rozdział, nowa historia i nowy singiel


2023.02.04

opublikował:

„Sad B!tch” – Anne – Marie jakiej nie znacie

Bycie smutną jest już niemodne – śpiewa w najnowszym singlu „Sad B!tch” Anne-Marie.

„Sad B!tch” to piosenka o tym, żeby już nie być smutnym – wyjaśnia wokalistka. Nieważne, czy przeżyłeś rozstanie, straciłeś kogoś, czujesz się zdołowany czy po prostu nienawidzisz swojego szefa. Nadszedł czas na szczęście. Czas na zmianę planów. Czas, by postawić siebie na pierwszym miejscu. Czas, aby przewrócić stronę. Zostawić wszystko za sobą i zacząć od nowa. Nowy rozdział, nową opowieść. Nową siebie.

Całkowicie bezkompromisowe „Sad B!tch” wyznacza okres w życiu Anne-Marie, kiedy to spojrzała w głąb siebie i ponownie oceniła, i doceniła, swoją wartość. Producentami nagrania są Evan Blair (Dove Cameron), Billen Ted (Little Mix, Tom Grennan) i Upsahl (Iann Dior) będący jednocześnie razem z Anne-Marie współautorem piosenki.

Bezpośredni, pełen dowcipu numer „Sad B!tch” kończy etap nienawiści i użalania się nad sobą, a gwiazda odzyskuje kontrolę nad swoimi uczuciami. Oficjalny teledysk, nakręcony w Southend-on-Sea, w Essex, przedstawia rozentuzjazmowaną Anne-Marie przechadzającą się po pustym parku tematycznym, rozkoszującą się swoim szczęściem.

Singiel „Sad B!tch” to następca hitu „Psycho” feat. Aitch, który dotarł do top 5 brytyjskiej listy przebojów. Piosenka podbiła TikTok, streaming i radio, zdobywając niedawno złoty status w Wielkiej Brytanii. Z utworem Anne-Marie i Aitch wystąpili w programie „Live Lounge” BBC Radio 1, gdzie wykonali też swoją interpretację hitu „Unholy” Sama Smitha i Kim Petras.

Miniony 2022 rok okazał się dla Anne-Marie triumfalny. Nie tylko wyprzedała brytyjską trasę, w tym koncert w Wembley Arena, ale także powróciła na ekrany telewizorów jako główny trener w programie „The Voice”.

Obecnie Anne-Marie nagrywa trzeci album, którego należy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Polecane

Share This