Sade opublikowała nową piosenkę (wideo)


2018.11.10

opublikował:

Sade opublikowała nową piosenkę (wideo)

foto: mat. pras.

Wreszcie otrzymujemy nową piosenkę Sade. Utwór zatytułowany „The Big Unknown” trafił do sieci wraz z tekstowym wideo. Utwór powstał na potrzeby nowego filmu Steve’a McQueena „Wdowy” (polska premiera w najbliższy piątek).

To dla mnie zaszczyt móc pracować z taką legendą – powiedział o zaangażowaniu Sade w jego film McQueen. W będących adaptacją brytyjskiej serii kryminalnej „Wdowach” występują m.in. iola Davis, Daniel Kaluuya, Robert Duvall.

Muzyka skomponowana do filmu przez Hansa Zimmera trafi do sieci w najbliższy piątek. Na 30 listopada zaplanowano premierę wersji CD, natomiast na 28 grudnia edycję winylową.

„Wdowy” to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry – w taki sposób produkcję charakteryzuje jej dystrybutor kinowy.

„The Big Unknown” jest już drugą tegoroczną piosenką Sade. Zima artystka opublikowała “Flower of the Universe” nagrane na potrzeby filmu Disneya “A Wrinkle in Time”. Niestety film okazał się finansową klapą i nie doczekał się nawet dystrybucji kinowej w Polsce.

Ostatnią płytą Sade jest wydana w 2010 roku „Soldier of Love”. W lipcu dowiedzieliśmy się, że artystka pracuje nad nową płytą. Niestety póki co nie wiemy nic na jej temat.

Polecane

Share This