Sadowsky & Grzegorz Wilk łączą siły w singlu “Tylko tyle mi wystarczy”

Piosenka trafiła do sieci wraz z klipem.


2021.08.04

opublikował:

Sadowsky & Grzegorz Wilk łączą siły w singlu “Tylko tyle mi wystarczy”

fot. mat. pras.

Najnowszy singiel Grzegorza Wilka to “Tylko tyle mi wystarczy”. Utwór powstał we współpracy z producentem Robertem Sadowskim (Sadowsky), który skomponował również muzykę. Autorem słów do tej romantycznej piosenki jest Joanna Sabo – autorka tekstów i wokalistka. Sadowsky zaprosił do projektu świetnych muzyków m.in.: Kubę Frydrycha – gitary, Tomka Zielińskiego – bass, Maksymiliana Mińczykowskiego – perkusja. Do utworu powstał nastrojowy, opisujący uczucia teledysk, który idealnie koresponduje z estetyką i aranżacją utworu. Większa część zdjęć do klipu powstała na dachu szpitala powiatowego w Międzychodzie, w województwie wielkopolskim. Twórcom zależało aby stworzyć niezwykły, sentymentalny klimat – co z pewnością im się udało. Utwór został bardzo dobrze przyjęty przez fanów artysty.

Grzegorz Wilk to artysta o bogatej historii. Zasłynął jako aktor, kompozytor i autor tekstów. Na swoim koncie ma aż 15 krążków. Jest laureatem popularnego programu „Szansa na sukces”, byłym solistą i aktorem wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, solistą w programie TVP1 „Jaka to melodia?” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej muzyki, takimi jak: Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Alicja Majewska, Leszek Możdżer, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Krawczyk czy Piotr Rubik.

Robert Sadowski to kompozytor, autor tekstów, klawiszowiec i producent muzyczny. Pracował z wieloma artystami polskiej sceny, min. Grzegorzem Stróżniakiem i Martą Cugier z zespołu Lombard, Mezo, Doniem, Tomkiem Lubertem. Był producentem płyty Stanisława Soyki pt. „Soyka Solo Recital” Sadowsky zapraszam do swoich projektów ciekawych artystów, tworząc tym samym projekt Sadowsky & Przyjaciele.

Polecane

Share This