Saful o roli w „Ślepnąc od świateł”


2018.08.23

opublikował:

Saful o roli w „Ślepnąc od świateł”

foto: P. Tarasewicz

W sieci pojawił się dziś zwiastun „Ślepnąc od świateł”, serialu będącego ekranizacją powieści Jakuba Żulczyka „Ślepnąc od świateł”. Za kamerą stanie Krzysztof Skonieczny, a w głównej roli zobaczymy debiutanta – Kamila Nożyńskiego, czyli Safula z ekipy Dixon37.

Raper przyznaje, że propozycja reżysera go zaskoczyła. – Dwa lata temu dostałem telefon, myślałem przez chwilę, że to żart. To nie był żart, tylko początek przygody mojego życia, nie tylko mojego. Dzwonił Krzysztof Skonieczny i powiedział w skrócie: „Chciałbym cię wypróbować do głównej roli w dużym projekcie”. Udało się. Zgadnij, kto jest dilerem – napisał na Instagramie.

 

 

W ośmioodcinkowym serialu, który będzie można oglądać na antenie HBO i platformie HBO Go obok Safula pojawią się m.in. Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior. W pozostałych rolach pojawią się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

Polecane

Share This