Saful o Sebastianie Fabijańskim: „Nieostrożnie wdał się w przepychankę z Quebo”


2021.01.16

opublikował:

Saful o Sebastianie Fabijańskim: „Nieostrożnie wdał się  w przepychankę z Quebo”

Saful udostępił na swoim Facebooku najnowszy klip Sebastiana Fabijańskiego “Supernova” i przyznał, że z ciekawością sprawdza nowe rzeczy wydawane przez rapującego aktora. Reprezentant Dixon37 widzi nawet punkty wspólne w swojej karierze filmowej i rapowej karierze Sebastiana.

Od samego początku z ciekawością przyglądałem się krokom Sebastiana w rapie. Gościu poszedł w druga stronę co ja. Ja jako raper wszedłem przed kamerę filmową, on jak aktor zaczął robić rap. Takie odwrócone podobieństwa można powiedzieć.

Można by powiedzieć nawet, że w jakiś sposób moglibyśmy ze sobą konkurować – czemu nie. Dość szybko jednak Sebastian nieostrożnie wdał się w przepychankę z Quebonafide. W sumie to jednostronna przepychanka, bo Kuba (którego ja mocno propsuje) tylko raz się odniósł w swoim numerze do swoich krytyków – m. in. Fabijańskiego i zostawił sprawę. Seba trochę się chyba w temacie zapętlił co przyniosło rozgłos, ale chyba nie do końca taki o jaki chodziło.

Wracając do podobieństw, Seba jest tak samo outsiderem w rapie jak i ja w klimacie filmowym i pewnie tak już będzie zawsze. Z tego między innymi powodu, wbrew reszcie słuchaczy i wbrew jego niezrozumiałym ruchom, nadal z ciekawością sprawdzam nowe rzeczy. I tak samo jestem ciekawy czy zostawi wreszcie za sobą starą aferę i pójdzie do przodu już bez tego bagażu – napisał Saful.

Od samego początku z ciekawością przyglądałem się krokom Sebastiana w rapie. Gościu poszedł w druga stronę co ja. Ja…

Opublikowany przez Kamila Nożyńskiego – Saful Dixon37 Piątek, 15 stycznia 2021

 

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

👏👏👏

Opublikowany przez cgm Sobota, 16 stycznia 2021

Polecane

Share This