Saful o wycieku debiutu Dixon37 w 2008 roku: „Wyobraźcie sobie nasze wk*****”


2019.04.08

opublikował:

Saful o wycieku debiutu Dixon37 w 2008 roku: „Wyobraźcie sobie nasze wk*****”

fot. P. Tarasewicz

Wczoraj przypadła jedenasta rocznica premiery debiutanckiego albumu Dixon37 „Lot na całe życie”. Materiał oficjalnie uzyskał status złotej płyty w sierpniu ubiegłego roku, ale Saful dopiero teraz odebrał wyróżnienie.

Złoto po tylu latach to oczywiście nie jest wyczyn, ale ma to wymiar symboliczny. Teraz każda płyta jaką wydaliśmy jako Dixon37 ma taki swój odpowiednik na ścianie – skomentował na Instagramie artysta.

Pierwsza legalna płyta Dixonów trafiła na rynek nakładem Vision Music. Saful wspomina, że jej pracownik napsuł grupie sporo krwi.

Wyniósł ją z magazynu na kilka dni przed premierą i wrzucił na serwer skąd momentalnie powieliła się na inne. Do momentu oficjalnej premiery i pojawienia się płyty w sklepach, naliczyłem prawie 50. tys ściągnięć z serwerów, które miały liczniki. Możecie wyobrazić sobie nasze wk*****ie, ale jednocześnie byliśmy zajarani tak wielkim zainteresowaniem naszym debiutem – wspominał artysta.

Dixon37 mają na koncie trzy albumy. Ostatni – „Krew za krew” – ukazał się w 2016 roku. Czy doczekamy się kolejnych krążków grupy?

Dzisiaj każdy z nas idzie swoją drogą, ale coś czuję, że na naszą czwartą płytę też przyjdzie czas – przyznał Saful.

Póki co jednak albumu Dixonów nie dostaniemy, za to Rest i Kafar szykują na ten rok wspólny krążek „Braci się nie traci”. Jeszcze w tym tygodniu ma ruszyć preorder wydawnictwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Nożyński „Saful” (@teraz_saful)

Polecane

Share This