Saful opowiedział o swoich relacjach z Dixon37


2020.12.22

opublikował:

Saful opowiedział o swoich relacjach z Dixon37

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W pierwszej połowie grudnia w sieci pojawił się klip do nowego kawałka Dixon37 „Ktoś tu kłamie”. W teledysku do numeru promującego „Asymetrię” Konrada Niewolskiego mogliśmy zobaczyć Kafara, Resta, Michrusa i Safula, ale zwrotki nawinęła tylko trójka z nich, w opisie klipu zabrakło ponadto odnośnika do profili Safula w mediach społecznościowych. Tym samym w głowach fanów znów pojawiły się wątpliwości dotyczące aktualnego statusu Kuby w zespole. W Ciętej Gadce Niklausa LeBrona Saful przyznaje, że jego relacje z kolegami nie zawsze były idealne, ale jednocześnie uspokaja, że nadal jest członkiem grupy.

Każdemu, kiedy dorasta, zmienia się punkt widzenia. Ktoś chce robić rzeczy inaczej, ktoś zupełnie inaczej. Naturalna sprawa. Nie było między nami żadnego hejtu, nie było beefu. Często się spieraliśmy, ale zawsze kontakt był – mniejszy czy większy, i nie było takiej opcji, że całkowicie odbiłem – skomentował Saful.

Choć Safula zabrakło w numerze „Ktoś tu kłamie”, wszystko wskazuje na to, że usłyszymy go na nadchodzącej płycie Dixonów.

Chłopaki zaczęli robić czwartą płytę. Rozmawialiśmy o tym, żeby zrobić to razem i myślę, że tak będzie – powiedział raper.

Polecane


Share This