Saful ostro o naszej rzeczywistości


2020.06.24

opublikował:

Saful ostro o naszej rzeczywistości

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się teledysk „Cyberreal” Kamila Nożyńskiego, znanego w środowisku jako Saful. Utwór, który w gorzkich słowach komentuje otaczającą nas rzeczywistość, zapowiada solową płytę rapera.

W teledysku „Cyberreal” wystąpiła m.in. Karolina Bruchnicka (doceniona za rolę w filmie „Córka trenera”). Za produkcję muzyczną singla odpowiada Sampler Orchestra.

– „Cyberreal” to mroczny numer poruszający tematykę uzależnienia od mediów społecznościowych oraz zagubienia między rzeczywistością „realną” a „wirtualną” – mówi Saful.

Saful jest raperem i aktorem. Razem z grupą Dixon37 wydał trzy płyty, z których każda osiągnęła status złotej. Zagrał główną rolę dilera kokainy w głośnym serialu produkcji HBO Europe „Ślepnąc od świateł”, zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka.

„Cyberreal” to pierwszy singiel zapowiadający solowy album rapera. Fragment utworu został wykorzystany w podcaście Allegro Lektury 2.0, w którym Saful zmierzył się z reinterpretacją „Lalki”. „Allegro Lektury 2.0” to nowy podcast reinterpretujący powieści, wiersze i dramaty z kanonu polskiej literatury.

 

Polecane


Share This