Saful: „Rozkminiaj dalej to miejsce, z którego ja spier*alam”


2020.12.23

opublikował:

Saful: „Rozkminiaj dalej to miejsce, z którego ja spier*alam”

fot. Mikołaj Maluchnik

Kilka dni temu w sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Safula „LC500”. Raper zaprosił do współpracy ReTo, co wzbudziło zaskoczenie u niejednego jego fana. Po mocnym, komentującym rzeczywistość singlu „Cyberreal”, Saful wypuszcza lekki wpadający w ucho kawałek, który całkowicie odbija od tego, co się dookoła dzieje.

– Singiel napisałem po tym jak pierwszy raz usiadłem w LC500 i poleciałem nim w miasto – totalnie zakochałem się w tej furze. Z ReTo poznałem się na koncercie Aviego, złapaliśmy wspólny lot i postanowiliśmy zrobić coś razem, a że akurat brakowało mi czegoś wtedy w tym numerze to nadarzyła się świetna okazja – komentuje raper.

„LC500” zapowiada planowany na pierwszą połowę przyszłego roku solowy krążek Safula.

 

 

Najnowszy singiel nie zadowolił wszystkich fanów, którzy oczekiwali, że Saful będzie nadal podążał drogą rapera ulicy, co wyrazili w swoich komentarzach.

Saful odniósł się do tego typu komentarzy na swoim instastory:

– Jeśli oczekujesz na mojej płycie ulicznego brzmienia to daj sobie spokój, Rozkminiaj dalej miejsce skąd ja spierdalam.

W kolejnym story raper opublikował prywatną wiadomość od fana, który pisze, że nie rozumie negatywnych komentarzy pod klipem z Reto, w którym fani twierdzą, że brakuje im w kawałku ulicznego brzmienia, które znają z nagrań Dixon37.

– Dlatego jestem @TERAZSAFUL. Dixion37 to kawał historii. Nie chcę słuchaczy mojej ekipy obciążać moimi wyborami. To nie dla nich. ***** *** – skomentował raper.

 

Polecane


Share This