Saful: „Stawiam tylko na nieoczywiste połączenia”


2021.05.19

opublikował:

Saful: „Stawiam tylko na nieoczywiste połączenia”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Poznaliśmy tytuł albumu Safula oraz datę uruchomienia jego przedsprzedaży. Na instagramowym profilu rapera pojawiła się infografika, z której wynika, że jego pierwszy solowy projekt będzie nosił nazwę Krok W Chmurach. Preorder startuje już w przyszły czwartek (27.05), a razem z nim ukaże się klip z gościnnym udziałem rapera z młodego pokolenia.

“Krok w chmurach” to album oparty o skrajności oraz dwuznaczności. To moje szczere, wewnętrzne spostrzeżenia, przeplatane momentami cynicznym podejściem do życiowych absurdów. Kroki w chmurach mieszają się ze spacerem po twardym, miejskim asfalcie. Na albumie nie znajdzie się dużo gości. Stawiam tylko na nieoczywiste połączenia – tak Saful opisuje swój nadchodzący krążek.

Do tej pory usłyszeliśmy dwa single rapera – w gorzki sposób komentujący rzeczywistość „Cyberreal” oraz lekki, bangerowy „LC500” z zaskakującym gościnnym udziałem rapera ReTo. Oficjalnie wiadomo już, że znajdą się one na nadchodzącym albumie. Klipy do obu utworów do tej pory zgromadziły łącznie prawie 1,5 miliona wyświetleń, a ich odsłuchy pojawiły się na wielu streamingowych playlistach. Saful niedawno wziął udział w projekcie DEKALOG, w którym przybliżając słuchaczom swoją sylwetkę, opowiedział odbiorcom czym jest dla niego wolność. Raper do tej pory kojarzony był przede wszystkim z roli w serialu „Ślepnąc od świateł” produkcji HBO Europe – wcielił się tam w postać dilera narkotykowego. DEKALOG z jego udziałem to szansa na poznanie go od innej strony, w czym przede wszystkim pomoże również nadchodzący krążek.

Sprawdź także: Kali: „Niejeden chciał być bossem, a na psach szpagat jak Van Damme”

Polecane

Share This