Saful w nowym filmie. Raper zagra w obrazie o mafii reprywatyzacyjnej w Warszawie


2021.03.03

opublikował:

Saful w nowym filmie. Raper zagra w obrazie o mafii reprywatyzacyjnej w Warszawie

Foto: P. Tarasewicz / CGM. PL

Po błyskotliwym debiucie telewizyjnym w głównej roli w serialu „Ślepnąc od świateł” na podstawie powieści Jakuba Żulczyka, Kamil Nożyński, czyli Saful z Dixon37, kontynuuje karierę aktorską. W tym roku zobaczymy go na ekranie międzynarodowej produkcji „Správa” w reżyserii Petera Bebjaka, teraz artysta dzieli się wieściami o swoim kolejnym projekcie.

Raper opublikował na instagramowym profilu zdjęcie zrobione na planie filmu „Lokatorka” w reżyserii Michała Otłowskiego.

Film będzie opowiadać o walce z mafią reprywatyzacyjną w Warszawie. Oparty na prawdziwej historii Jolanty Brzeskiej, która zginęła (w nadal) niewyjaśnionych okolicznościach (czyt. została zamordowana). Dziś mija 10 lat od jej śmierci – poinformował artysta.

Twórcy „Lokatorki” nie podają jeszcze daty premiery swojej produkcji i trudno im się dziwić – koronawirus wywrócił do góry nogami świat filmowy, dlatego poruszanie tematów terminów premier nie ma dużego sensu.

Kariera aktorska nie oznacza naturalnie rozbratu Safula z muzyką. W przyszły piątek do sklepów trafi nowy album Kafara, kolegi Kamila z Dixon37. W utworze „Coś o mnie i o tobie” ma się pojawić cały zespół Dixon37, więc będzie w nim również Saful. Grupa szykuje na ten rok nowy krążek, a sam Kamil pracuje nad solowym materiałem. Pod koniec minionego roku raper podzielił się z fanami singlem „LC500” z gościnnym udziałem ReTo. Wcześniej w sieci pojawił się numer „Cyberreal”, który także ma trafić na solo reprezentanta Dixonów.

Singiel napisałem po tym jak pierwszy raz usiadłem w LC500 i poleciałem nim w miasto – totalnie zakochałem się w tej furze. Z ReTo poznałem się na koncercie Aviego, złapaliśmy wspólny lot i postanowiliśmy zrobić coś razem, a że akurat brakowało mi czegoś wtedy w tym numerze to nadarzyła się świetna okazja – komentował przy okazji premiery „LC500” raper.

Polecane

Share This