Sam Smith zablokowany na portalu randkowym za używanie zdjęć Sama Smitha


2020.10.19

opublikował:

Sam Smith zablokowany na portalu randkowym za używanie zdjęć Sama Smitha

fot. mat. pras.

Jest szansa, że właściciele randkowej aplikacji Hinge właśnie zwolnili kilku moderatorów, za zablokowanie prawdopodobnie najsłynniejszego klienta apki. Sam Smith przyznał niedawno, że zablokowano mu konto na Hinge. Powodem podanym przez moderatora było używanie zdjęć Sama Smitha, w celu złapania większej ilości użytkowników.

– Wyrzucili mnie po jednej nocy, po stwierdzili, że udaję samego siebie – powiedział w jednym z wywiadów słynny wokalista.

Smith stwierdził, że zamierza teraz wypróbować Tindera, bo administratorzy apki zapewnili, że są w stanie go zweryfikować.

Przypomnijmy, że aby uczcić premierę swojej najnowszej płyty „Love Goes”, Sam Smith powracaj do słynnego studia Abbey Road, by zagrać ekskluzywny koncert transmitowany na cały świat w systemie pay-per-view we współpracy z American Express. Sam zaprezentują stare i nowe utwory. Usłyszymy zarówno „Stay With Me”, „Lay Me Down” i „Too Good At Goodbyes”, jak również światową premierę utworów z trzeciego albumu, „Love Goes”, w tym wydany niedawno singiel „Diamonds”.

Wydarzeniu, którego nie można przegapić, będzie towarzyszyło Q&A oraz występy innych artystów, w tym Labrinth, gościnnie pojawiającego się w tytułowym utworze z „Love Goes”.

Sam Smith to jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów, którzy niedawno pojawili się na scenie. Sam Smith, Live at Abbey Road będzie jedyną okazją do obejrzenia muzyka w 2020 roku w pełnym wydaniu koncertowym. Preoderd koncertu znajdziecie TUTAJ.

Premiera albumu „Love Goes” 30 października. Zamów album już teraz – kliknij na poniższą okładkę.

Polecane

Share This