sanah śpiewa poezyje – nowe piosenki od najpopularniejszej wokalistki w Polsce

Wokalistka śpiewa swoje ulubione wiersze


2022.10.14

opublikował:

sanah śpiewa poezyje – nowe piosenki od najpopularniejszej wokalistki w Polsce

sanah nie rzuca słów na wiatr. Kończąc trasę „Uczta Tour ’22” obiecała fanom deser… I jak obiecała, tak zrobiła – zaserwowała nam dzisiaj 10 pysznych porcji muzycznych słodkości. A mowa o projekcie audiowizualnym, składającym się z wierszy autorstwa ukochanych przez artystkę poetów. Fragmenty utworów, do których sanah napisała muzykę, można było usłyszeć już podczas wiosennej trasy koncertowej, a od dzisiaj są do posłuchania w pełnej wersji we wszystkich serwisach streamingowych.

Przypomnijmy, że 4 listopada rozpocznie się trasa „Bankiet u sanah”. To seria koncertów artystki, której na scenie towarzyszyć będzie 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. sanah zaprezentuje swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach autorstwa Rafała Rozmusa, a koncerty odbędą się w wyjątkowych salach takich jak m.in.: Filharmonia Narodowa, Narodowe Forum Muzyki czy Sala Koncertowa NOSPR.

Prawie 100 muzyków na scenie, koncerty w najpiękniejszych salach muzycznych w Polsce, nowe, wyjątkowe aranżacje i artystka, która podbiła serca polskiej publiczności. Nie dziwi więc fakt, że zainteresowanie sanahowym bankietem było ogromne, a biletów na ogłoszone koncerty wyprzedały się błyskawicznie.

SALE BANKIETOWE:

4.11 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki [SOLD OUT]
5.11 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki – NOWY TERMIN
9.11 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall [SOLD OUT]
12.11 – Katowice, Sala Koncertowa NOSPR [SOLD OUT]
14.11 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center [SOLD OUT]
23.11 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka [SOLD OUT]
24.11 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka – NOWY TERMIN
30.11 – Warszawa, Filharmonia Narodowa [SOLD OUT]
1.12 – Warszawa, Filharmonia Narodowa – NOWY TERMIN
9.01.2023 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre [SOLD OUT]

Tagi


Polecane

Share This