Sara James i Kuba Szmajkowski we wspólnym utworze „Czarny Młyn”

Piosenka promuje film o tym samym tytule.


2021.08.10

opublikował:

Sara James i Kuba Szmajkowski we wspólnym utworze „Czarny Młyn”

fot. mat. pras.

Do sieci trafiła piosenka pt. „Czarny Młyn”, którą wykonał duet Sara James i Kuba Szmajkowski. Utwór promuje film przygodowy pod tym samy tytułem, który do kin trafi już 27 sierpnia.

To pierwsza współpraca młodych twórców, którzy zaistnieli dzięki występom w „The Voice Kids”, a teraz rozwijają kariery solowe. Kuba Szmajkowski jest jednym z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia i do niedawna związany był z zespołem 4Dreamers, który zakończył działalność. Teraz stawia na karierę pod własnym nazwiskiem. Nad autorskim materiałem pracuje także Sara James, zwyciężczyni 4. edycji „The Voice Kids”. Do tegorocznego wydania telewizyjnego show zgłosiło się ponad sześć tysięcy uczestników, spośród których Sara okazała się najlepsza.

Piosenkę „Czarny Młyn” skomponował nominowany do Fryderyków duet producencki Hotel Torino, czyli Patryk Kumór i Dominik Buczkowski. To oni stoją m. in. za sukcesem utworu „Superhero” Viki Gabor, który zapewnił jej zwycięstwo w konkursie Eurowizji Junior w 2019 roku.

Film opowiada o grupie przyjaciół z małego miasteczka, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Żądną przygód ekipę zaczynają fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, w sielankowym dotąd miasteczku rozpoczyna się seria dziwnych zdarzeń. Odkrywają, że w Młynie żyje tajemnicza siła, która może stanowić ogromne zagrożenie. Aby się jej przeciwstawić, dzieciaki będą musiały trzymać się razem. Nic jednak nie jest w stanie przygotować je na zaskakujący finał walki. Ważną rolę odegra w nim nie tylko coraz bardziej dojrzały i odpowiedzialny Iwo, wspierany przez Piotrka i Natalkę, między którymi rodzi się uczucie. Niespodziewany wpływ na bieg wydarzeń będzie miała także Mela, której pozorna słabość okaże się niezwykłym darem.

Polecane

Share This