Sarius atakuje Kartky’ego? Raper publikuje stories, ale szybko je usuwa


2020.01.05

opublikował:

Sarius atakuje Kartky’ego? Raper publikuje stories, ale szybko je usuwa

fot. Maciej Malik

Wczoraj wieczorem na instagramowym profilu Sariusa pojawiły się posty, które można odebrać jako zaczepkę w kierunku Kartky’ego. Częstochowski raper opublikował wideo, na którym pokazuje wystawia środkowy palec w kierunku plakatu reklamującego koncert reprezentanta QueQuality. Następnie raper pokazuje plakat ze swojego koncertu, dając mu „okejkę”.

Niedługo później na profilu Sariusa pojawiło się kolejne stories, które szybko z niego zniknęło – raper opublikował screen wiadomości przesłanej mu przez jedną z fanek.

Co do twojego ostatniego story, tak właśnie myślałam, że coś jest nie tak z Kartkym. Po koncercie w Lublinie przez przypadek znaleźliśmy się w tym samym miejscu i chyba bardzo uraziłam jego ego, kiedy powiedziałam, że w sumie to tyle kilometrów przyjechałam posłuchać ciebie, a nie jego. Potem przez dłuższy czas od niego i jego znajomych słyszałam bardzo ironiczne „hehe, tylko Antihype”, „hehe, wy***b to, Blackout” – pisała słuchaczka.

Później Sarius opublikował kolejne story, w którym pisał: – Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Ten post również zniknął z jego profilu, nadal jest tam natomiast inny: – Liczy się to, kim jesteś w rodzinnym mieście.

Teoretycznie wygląda to na beef, niemniej równie dobrze może być jedynie żartem ze strony Sariusa. Obaj raperzy mają ten sam management, w przeszłości spotykali się razem na scenie i nagrywali wspólnie. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.

Polecane

Share This