Sarius: „Czysta, szalona fuzja wk***enia i emocji”


2020.07.03

opublikował:

Sarius: „Czysta, szalona fuzja wk***enia i emocji”

foto: Maciej Malik

Pod koniec sierpnia 2018 Sarius wydał album „Wszystko co złe”. Rok później do sklepów trafił „Pierwszy dzień po końcu świata”. Wygląda na to, że w tym roku końcówka wakacji także może być gorąca dla fanów artysty. Sarius nie podaje jeszcze daty premiery nowego wydawnictwa, ale zdradza, w jakich kierunkach zdecydował się pójść tym razem, co może oznaczać, że prace są już na ukończeniu.

Nadchodząca płyta będzie zawierać znacznie więcej bangerów do auta i na siłownię niż poprzednia. Obok nich będą klasycznie moje ukochane numery z gitarami w wersjach mocno etnicznych jak i grunge’owych. Żadnych kompromisów, subtelnych przejść między stylami, tylko czysta, szalona fuzja wk***enia i emocji, tym samym wracamy do surowych początków, do płyty „Antihype”. Oczywiście dodajemy całkiem nową formułę, producentów i stylistykę bitów i stylów, na jakich jeszcze mnie nie słyszeliście. Do tego parę lat wzlotów i upadków, heh… – zapowiada Sarius.

Będzie to płyta, z którą w sekundę spędzicie najbardziej zamyśloną, deszczową, podróż, gapiąc się w szybę, ale i płyta, dzięki której będziecie w stanie rozwalić tę szybę głową – obiecuje artysta.

Tagi


Polecane


Share This