Sarius dołącza do „Wikingów”


2018.11.13

opublikował:

Sarius dołącza do „Wikingów”

fot. Maciej Malik

Uczestnicy niedawnego Warsaw Comic-Conu mieli okazję spotkać Sariusa na stoisku stacji History. Raper promował wówczas nadchodzący sezon „Wikingów”. W oficjalnych zapowiedziach nowych odcinków telewizja History zdecydowała się wykorzystać utwór Sariusa pt. „Wiking”, który pochodzi z albumu „Wszystko co złe”.

Serial „Wikingowie” jest dla mnie ważny i inspirujący, gdyż trafiłem na niego w gorszym okresie swojego życia i pozwolił mi oderwać głowę od szarej rzeczywistości. Wykorzystanie utworu do promocji nowego sezonu to dla mnie niesamowite wydarzenie, które pokazuje, jak daleko mogą zanieść naszą twórczość sami jej odbiorcy – mówi Sarius.

Będąc ogromnym fanem serialu, podczas procesu tworzenia, nawet przez sekundę nie pomyślałem, jak ta historia się potoczy. Sam numer powstał spontanicznie podczas pracy w studiu z Gibbsem, czyli producentem odpowiadającym za jego brzmienie – dodaje artysta.

Polska premiera „Wikingów” odbędzie się na kanale History w czwartek 29 listopada o godz. 21:00, zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej.

Polecane

Share This