Sarius namierzył zboczeńca. Teraz sprawą zajmie się policja


2021.04.29

opublikował:

Sarius namierzył zboczeńca. Teraz sprawą zajmie się policja

fot. mat. pras.

Wielu osobom nadal wydaje się, że w XXI wieku łatwo jest zachować anonimowość. Sarius udowadnia, że nie i chwali się wynikami swojego śledztwa. Raper interweniował w sprawie częstochowianki, do której nieznany mężczyzna wysłał zdjęcie swojego przyrodzenia. Raper szybko namierzył napastnika i ujawnił jego wizerunek. Poniżej publikujemy grafiki z profilu Sariusa, na których zasłoniliśmy twarz napastnika. Po zgłoszeniu ofiary sprawą zajmie się policja.

Około 10 godzin zajęło nam namierzenie nędznego zboka, który czuł potrzebę wysyłania swoich genitaliów do Bogu ducha winnej kobiety – skomentował raper.

Do namierzenia delikwenta wystarczył numer telefonu, z którego wysłał zdjęcia. Szybko okazało się, że to kurier pracujący w jednej z firm dostarczających jedzenie i zakupy. Skąd miał numer telefonu swojej ofiary? To proste – chwilę przed wysłaniem wulgarnego zdjęcia dostarczał jej zakupy.

Sprawdź także: Pezet odpala nowy klip i zapowiada własną markę Magenta CBD

Mężczyzna zaczął się tłumaczyć w sieci, ale zdaniem Sariusa jedynie się pogrążył.

I tak ten typ teraz obs***ny wypisuje jakoś przeproszenia itd.. Tak to się kończy. 10 godzin nam to zajęło. Warto było? Szach i mat – powiedział raper artysta, przypominając zarówno napastnikowi jak i jego potencjalnym naśladowcom: – Nie jesteście k***y anonimowe.

Polecane

Share This