Sarius przedstawia tracklistę i zawartość preorderu nowej płyty


2018.08.01

opublikował:

Sarius przedstawia tracklistę i zawartość preorderu nowej płyty

fot. Maciej Malik

Sarius na swoim fanpage’u na Facebooku podał szczegóły wydania wersji preorderowej albumu „Wszystko co złe”. Zamawiając płytę w przedsprzedaży na stronie www.antihype.pl, oprócz samego krążka, fani otrzymają dodatkowo wlepki, piny i plakat z autografem.

Sarius zdradził również tracklistę nadchodzącego krążka. Prezentuje się ona następująco:

01. Dobry chlopak (prod. Gibbs)
02. Wszystko co złe (prod. KPSN)
03. Dziecko wojny (prod. Gibbs)
04. Gadaj do rzeczy (prod. Gibbs)
05. Wspaniały i wielki (prod. Gibbs)
06. Definicja (prod. KPSN)
07. Powiedział mi ktoś (prod. Gibbs)
08. Kurtyna (prod. Gibbs)
09. Zasięg (prod. Gibbs)
10. Wiking (prod. Gibbs)

Goście zostaną ujawnieni niebawem. Kolejny teledysk promujący „Wszystko co złe” będzie miał premierę w przyszłym tygodniu.

Sarius okalecza się w nowym klipie

Numer “Kurtyna” opowiada o ranach. Na planie klipu zadałem sobie ranę. W sposób symboliczny i metaforyczny jest to dla mnie poświęcenie starego siebie. Uważam, że jest to najlepszy mój klip. Czemu? Przez wzgląd przede wszystkim na to, że najbardziej współgra i koreluje ze mną.

Sarius podkreśla, że wparcie fanów przy okazji premiery albumu “Antihype” dało mu nowe życie. Aby móc się nim cieszyć, artysta chce – jak sam mówi – “zabić starego siebie”. Artysta dodaje również, że “chciałby przestrzec, aby nikt nie poczuł się zachęcony do podobnych praktyk w swoich domach czy interpretowania tego, co zrobiłem w jakikolwiek inny sposób niż artystyczny”.

Zakodowana wiadomość Sariusa

Obiecuję, że ci co już zdecydowali się na preorder, będą w szoku, gdy już go posłuchają i nie zawiodą się. Poza tym zakodowałem coś ważnego poprzez te wierszowane zagadki, które znajdziecie w środku.

Kilka dni wcześniej raper zdradził: – Seria zagadek, które napisałem i zawarłem w środku pozwolą finalnie otrzymać szerszą interpretację całości wydarzeń towarzyszących powstawaniu płyty, dla tych najbardziej dociekliwych.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Tagi


Polecane

Share This