Sarsa wygrywa Skoda Audio Muzyka


2014.07.12

opublikował:

Sarsa wygrywa Skoda Audio Muzyka

Marta Sarsa Markiewicz, laureatka nagrody głównej w konkursie Skoda Auto Muzyka, już drugi rok z rzędu spotkała się z uznaniem jurorów. Artystka cały czas tworzy i udostępnia nowe utwory, obecnie pracuje też nad solową płytą, zaś zwycięska kompozycja „eMMa nuci Organic” zostanie wkrótce wydana na specjalnej kompilacji.

Wygrana w konkursie to dla mnie olbrzymia motywacja – mówi Marta Sarsa Markiewicz. Cieszę się, że utwór „eMMa nuci Organic” spotkał się z tak dobrym odbiorem głosujących, blogerów oraz przede wszystkim jurorów. 

Zwycięski utwór zwrócił szczególną uwagę Kasi Nosowskiej, która podczas udzielanego wywiadu skomentowała: W kontekście jazdy np. autem, to bardzo, bardzo podoba mi się projekt, dziewczyna, zespół, który się nazywa eMMa nuci i to mi się naprawdę bardzo podoba. W tle wywiadu można było usłyszeć właśnie „eMma nuci Organic”.

Zwycięski utwór „eMMa nuci Organic” Sarsy zostanie wydany na specjalnej konkursowej kompilacji przygotowywanej przez radiową Trójkę. Płyta ma ukazać się na przełomie sierpnia i września. To nie pierwsze zwycięstwo Marty w konkursie Skody. Nie każdy wie, że w ubiegłym roku ta utalentowana songwriterka zdobyła także nagrodę główną z zespołem Fluktua. Piotr Metz powiedział wówczas: To jeden z tych zespołów, którego muzyka się przyczepia i nie chcę się odczepić.

Polecane

Share This