Sarsa znowu zaskakuje. Artystka wraca odmieniona

Pierwszy singiel zapowiadający nowy album już w sieci.


2021.09.23

opublikował:

Sarsa znowu zaskakuje. Artystka wraca odmieniona

fot. Piotr Porębski

W sieci pojawił się premierowy utwór Sarsy. „Przyspieszam” jest pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę artystki. Po niespełna dwóch latach Sarsa powraca w zupełnie nowej odsłonie, z nowym materiałem muzycznym. We współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim oraz Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem, tym razem zaskakuje nas połączeniem nostalgiczno-refleksyjnej muzyki z poetyckimi tekstami.

Pierwszym singlem zwiastującym nowy materiał jest magiczny utwór „Przyspieszam”. Jest to intymna opowieść o „przebudzeniu”, która porusza swoją autentycznością. Artystka inspiracji szukała w naturze, częste leśne spacery pozwoliły jej zwrócić się do siebie. Widać to dokładnie w pięknym animowanym teledysku.

Sarsa to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń. Od czasu Platynowego debiutu z albumem „Zapomnij mi” jej utwory wciąż otrzymują nagrody za sprzedaż i odsłuchania – jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną („Zakryj”) i podwójną platyną („Tęskno mi”).

Pierwsze kroki stawiała na scenie alternatywnej. Wspólnie z zespołem Fluktua zwróciła wtedy uwagę czołowych dziennikarzy m.in. radiowej Trójki oraz Czwórki. Od tamtej pory obserwujemy ewolucję muzyczną artystki, a jej osobliwa barwa głosu wciąż intryguje poszerzając grono odbiorców jej muzyki. Nowym singlem zatacza krąg i powraca do korzeni.

Polecane

Share This