SB Maffija organizuje festiwal


2016.10.20

opublikował:

SB Maffija organizuje festiwal

Pierwsza edycja SB FFestival Vol. 1 odbędzie się 9 grudnia w warszawskim klubie Iskra (Wawelska 5). Podczas imprezy zagrają reprezentanci SB Maffija Label – na czele z założycielami: Białasem i Solarem – oraz zaprzyjaźnieni wykonawcy.

Pełny line-up przedstawia się następująco:

 

Solar/Białas

Bedoes

Bonson

Żabson

Wac Toja

Beteo

Neile

ADM

Goście specjalni:

 

ReTo

Zui

Senbyotic

DJ’ami będą Lanek i DJ Johny. Całość poprowadzi Lazy Dejz. Bilety w cenach 45-65 zł.

Festiwal będzie podsumowaniem udanego roku dla Solara i Białasa. Ba, można wręcz mówić o przełomowych dwunastu miesiącach. „O to nam zawsze chodziło w życiu i zajebiście, że po tylu latach orki czuć, że to wszystko ma sens i zmierza w jakimś sensownym kierunku”, pisał swojego czasu Solar.

Ten entuzjazm jest uzasadniony. Album Białasa „H8M4” (TUTAJ recenzja) zadebiutował na szczycie OLiS. Duetowi udało się założyć własne wydawnictwo i zaprosić do niego młodych, coraz bardziej popularnych raperów. Przed imprezą SB Maffija Label czeka przynajmniej jeszcze jedna premiera – „Nowa normalność”, czyli wspólny album Solara i Białasa nagrany we współpracy z największymi polskimi producentami. Dużo się też mówi o krążku Bedoesa, który miałby się ukazać albo w listopadzie, albo w grudniu. Nadchodzące tygodnie mogą więc przynieść dodatkowe powody do świętowania na SB FFestival.

Polecane

Share This