SB Maffija przedstawia nowego podopiecznego


2016.11.03

opublikował:

SB Maffija przedstawia nowego podopiecznego

foto: mat. pras.

SB Maffija Label zaprezentowała pierwszy klip nowego podopiecznego. Wiatr, urodzony i mieszkający w Krakowie raper, debiutuje w barwach wytwórni teledyskiem do kawałka „Zapisz jako”. Póki co raper ma publikować w sieci luźne kawałki, ale przedstawiciele wytwórni nie wykluczają, że z czasem przełożą się one na fizyczne wydawnictwo.

Mateusz Wiatr – raper, urodzony i mieszkający w Krakowie. Pierwsze kroki związane z muzyką stawiał mając 15 lat, kiedy jako DJ prezentował swoje sety w jednej z internetowych stacji radiowych oraz okolicznych klubach.

Zajawka rapowa i większe oczekiwania co do muzyki, a przede wszystkim jej treści, pojawiły się w nim dwa lata później, kiedy to mając już podstawową wiedzę na tematy sprzętu oraz realizacji nagrań, napisał swoje pierwsze kawałki. Z czasem jego muzyka zaczęła brzmieć coraz lepiej, a co za tym idzie docierać do coraz większej grupy osób.

Jednym z przełomowych momentów było wygranie konkursu „OUTFEAT” organizowanego przez Tomba oraz ekipę SB Maffija, które pozwoliło rozwinąć skrzydła i znaleźć się w SB Maffija Label. Najbliższe plany Wiatra to zwiększona promocja swojej działalności i wydanie debiutanckiej płyty.


Polecane

Share This