SBM FFestival przekazuje dochód z dzisiejszej sprzedaży biletów na rzecz zbiórki organizowanej przez PAH


2022.03.01

opublikował:

SBM FFestival przekazuje dochód z dzisiejszej sprzedaży biletów na rzecz zbiórki organizowanej przez PAH

foto: mat. pras.

Sold Out Agencja i SBM Label nie pozostają obojętni wobec skutków nieuzasadnionej agresji Rosji na wolny kraj, jakim jest Ukraina. Organizatorzy SBM FFestivalu zdecydowali się na przekazanie całego dochodu z dzisiejszej sprzedaży biletów na rzecz zbiórki organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną, która obejmuje bezpośrednią pomocą poszkodowanych w wyniku konfliktu.

Mottem festiwalu niezmiennie pozostaje hasło “znowu razem”, które teraz bardziej niż kiedykolwiek pokazuje, że polski hip-hop, świadomy swojej siły, nie pozostaje bierny w obliczu sytuacji w Ukrainie. Liczy się każdy gest, dlatego organizatorzy zachęcają do wsparcia zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej, która jest dostępna za pośrednictwem strony https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina lub innej organizacji działającej w podobnym celu.

Tegoroczny SBM FFestival odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia na terenie Lotniska Bemowo w Warszawie, gdzie – jak zapowiadają organizatorzy – powstanie festiwalowe miasteczko z prawdziwego zdarzenia. W dotychczas ogłoszonym line-upie festiwalu potwierdzony został wspólny koncert Hotelu Maffija oraz występ Kinny’ego Zimmera – autora “Rozmazanej kreski”, który po udziale w akcji SBM Starter dołączył do artystów SBM Label.

Polecane

Share This