SBM Label wylicza sukcesy Bedoesa. Raper komentuje


2021.04.21

opublikował:

SBM Label wylicza sukcesy Bedoesa. Raper komentuje

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Bedoes świętuje dziś 23. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych od północy pojawiają się posty i relacje z życzeniami publikowanymi przez fanów, współpracowników i fanów. Do życzeń dołącza się także SBM Label, w barwach którego Borys wydaje swoje płyty. Skoro raper skończył 23 lata, to wytwórnia obniżyła ceny jego płyt o 23%, informując przy okazji o umożliwieniu zakupu ostatnich sztuk limitowanych koszulek „SMOKI 4EVER”. Na profilu SBM pojawił się także post, w którym wytwórnia wylicza większość sukcesów artysty i trzeba przyznać, że jak na jego wiek, dorobek Bedoes ma niesamowity.

Napisać o nim, że w tak młodym wieku osiągnął tak wiele, to jak nic nie napisać. Dlatego pozwolicie, że wymienimy te najważniejsze z dotychczasowych sukcesów Borysa: potrójna platynowa płyta za album „Opowieści z Doliny Smoków”, podwójna platynowa płyta za album „Kwiat polskiej młodzieży”, złota płyta za album „Aby Śmierć Miała Znaczenie”, 5. miejsce wśród najpopularniejszych nowych albumów na świecie w serwisie Spotify z albumem „Rewolucja romantyczna” w weekend premiery, blisko 500 milionów odtworzeń całej dyskografii oraz niedawno osiągnięty okrągły milion obserwujących w tym samym serwisie. Oprócz tego kilkadziesiąt wyprzedanych koncertów, współprace z najważniejszymi postaciami polskiej sceny i wiele innych wyróżnień – sami przyznacie, że sporo tego, a i tak nie wymieniliśmy wszystkiego.

Borys, życzymy Ci przede wszystkim siły i wytrwałości w osiąganiu kolejnych celów. Jesteśmy dumni, że do każdego z nich możemy dokładać swoją cegiełkę, i przekonani, że to dopiero początek. Wszystkiego najlepszego – czytamy w poście labelu.

Co na to Bedoes? – Dziękuję. To dopiero początek!!! – napisał krótko raper.

Sprawdź także: „Moje mordy jak szachy, biały i czarny, każdy nasz ruch widzi wydział karny” – Alberto w singlu zapowiadającym galę KSW 60

Polecane

Share This