SBM Label zdradza, ile płyt „Hotel Maffija” zakupili fani


2020.06.08

opublikował:

SBM Label zdradza, ile płyt „Hotel Maffija” zakupili fani

fot. Instagram.com / @sbm_label

SBM Label przygotował dla fanów wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka, zapraszając ich do Hotelu Maffija. Przez tydzień słuchacze dostawali premierowe kawałki nagrywane podczas wyjazdu ekipy na Kaszuby, a także vlogi dokumentujące prace. W Wraz ze startem projektu ruszył także preorder albumu „Hotel Maffija”, który zakończył się w nocy z soboty na niedzielę. Warszawska wytwórnia chwali się, że w ciągu sześciu dni przedsprzedaży fani kupili ponad dziesięć tysięcy egzemplarzy wydawnictwa.

Odbiór projektu „Hotel Maffija” zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania. Nie inaczej jest ze sprzedażą wersji preorderowej – w ciągu zaledwie sześciu dni, kupiliście ponad dziesięć tysięcy egzemplarzy albumu w wersji deluxe, nie znając żadnych szczegółów poza tworzonymi i publikowanymi na bieżąco kawałkami.

Kolejny raz dziękujemy. Pracujemy nad produkcją wydania fizycznego, by jak najlepiej odwdzięczyć się za wasze zaufanie. Datę premiery i wysyłki preorderów podamy niezwłocznie, a tych, którzy nie zdążyli jeszcze zamówić swojego egzemplarza, zachęcamy do zamawiania płyty w wersji standardowej na SBM Store – czytamy na instagramowym profilu wytwórni.

Na kanale SBM Labelu możecie już posłuchać dziesięciu kawałków, które znajdą się na podstawowej edycji albumu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)

Polecane


Share This