Scena Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP na 19. Przystanku Woodstock


2013.06.27

opublikował:

Scena Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP na 19. Przystanku Woodstock

Już po raz drugi na 19. Przystanku Woodstock grać będzie scena Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP. 3 sierpnia wystąpią na niej zespoły w większości zaproszone z Eliminacji do Przystanku Woodstock. Zagra na niej również Laureat konkursu „Pokaż Swój Teledysk”, a także Moskwa na swoim jubileuszowym koncercie.

 Ponownie scena Fabryki Zespołów imponować będzie muzyczną różnorodnością, dzięki której każdy fan znajdzie coś dla siebie. Udało nam się dowiedzieć od kilku wykonawców, jak przygotowują się do tego występu.

„Możecie spodziewać się na scenie prawdziwej funkowo-hiphopowo-rockowej bomby, nie chcemy jednak zdradzać wszystkich szczegółów, by nie zepsuć widzom niespodzianki”- obiecuje Krystian Karolewski, gitarzysta formacji Labirytm, która otwierać będzie sobotni koncert. Pamiętając ich występ na poznańskim półfinale, z pewnością mocno rozbujają publikę.

„Ostre pogo i prawdziwy dym pod sceną zapewni Skowyt” – gwarantuje Arek Ślesicki, gitarzysta zespołu. „Wdarliśmy się na salony z naszą muzyką i zrobimy to, co umiemy najlepiej”. Przyznajemy, że Skowyt potrafi w narodzie wzbudzić prawdziwe punkowe uniesienia” – dodaje.

Ciężkie dźwięki to domena Hope, jednego z najgłośniejszych, w sensie dosłownym i w przenośni debiutów ostatnich lat. „Dajcie nam noc – my damy Wam ogień” – zapowiada ich koncert Zima. W takim razie nocą scena Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP zapłonie, bo ten rapcore`owy band zagra po godzinie 23. „Przygotowujemy zupełnie nowy set, oparty na piosenkach z niewydanej jeszcze płyty. Poświęciliśmy sporo koncertów, by przygotować się do tego występu. Zmieniliśmy tryb życia i trenujemy jak przed maratonem, by wypaść dla Was jak najlepiej” – mówi Kroto z poznańskiego zespołu Hope, występującego na specjalne zaproszenie Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP.

Z atrakcji pozamuzycznych, zaplanowaliśmy także projekcję wideorelacji z V Eliminacji do Przystanku Woodstock. Koncerty w całości rejestrowane będą przez Owsiaknet.pl, zaś ich dokładną rozpiskę godzinową znajdziecie poniżej.

Line-up Sceny FZ i Fundacji WOŚP:

16.00 – Labirytm

17.00 – Curcuma

18.00 – Skowyt

19.00 – Cała Góra Barwinków

20.00 – Chemia

21.00 – Big Fat Mama

23.20 – Hope

00.20 – Moskwa

Polecane

Share This