ScHoolboy Q i 2 Chainz w singlu promującym „Creed II”


2018.11.06

opublikował:

ScHoolboy Q i 2 Chainz w singlu promującym „Creed II”

foto: P. Tarasewicz

Mike WiLL Made-It zaprezentował utwór „Kill Em With Success” z soundtracku do kontynuacji kinowego przeboju – „Creed II”. W kawałku gościnnie pojawiają się 2 Chainz, Schoolboy Q oraz Eearz.

Mike WiLL Made-It nie tylko nagrał singiel, ale również nadzoruje cały soundtrack do produkcji. Jak tłumaczy sam artysta: – Najpierw obejrzałem „Creed II”, a następnie zacząłem tworzyć playlistę piosenek, przy których można ćwiczyć, zrelaksować się, które pomogą przetrwać różne trudy życia codziennego. Bardzo ważne jest pokazanie młodym odbiorcom, że soundtracki do filmów mogą być równie ekscytujące jak tradycyjne albumy – wszystko zależy od tego, kto sprawuje nad nimi pieczę. Moim celem jest, by po wysłuchaniu ścieżki do „Creed II”, ludzie powiedzieli: soundtracki wracają w wielkim stylu.

Na ścieżce dźwiękowej „Creed II” mają pojawić się Kendrick Lamar, Nicki Minaj, Nas, Lil Wayne, Kodak Black, Travis Scott i Eminem. Zapowiada się muzyczne wydarzenie na miarę „Czarnej Pantery”. Polska premiera „Creed II” zaplanowana jest na 23 listopada 2018. W rolach głównych ponownie Michael B. Jordan, Sylvester Stallone i Tessa Thompson. Za reżyserię odpowiada Steven Caple Jr.

Polecane

Share This