Ściśle limitowany winyl i nowy klip od Maty

SBM świętuje rok od premiery pierwszego klipu Maty


2020.04.15

opublikował:

Ściśle limitowany winyl i nowy klip od Maty

– Równo rok temu na kanale SBM Starter ukazała się „Biblioteka Trap”, autorstwa szerzej nieznanego rapera Maty. Już wtedy mogliśmy się spodziewać, że ten gość namiesza, ale nie sądziliśmy, że aż tak! Ten jeden rok wystarczył mu na napisanie, nagranie i wydanie debiutanckiego albumu, który w ciągu dwóch miesięcy od premiery pokrył się złotem i platyną, a promująca go trasa koncertowa została w całości wyprzedana.

SPRAWDŹ TAKŻE:Mata blokuje swoje dwa hity na YouTube. Skąd taka decyzja?

Aby uczcić ten sukces, postanowiliśmy wydać „100 dni do matury” na winylu jako pierwszy czarny krążek w naszym katalogu. Już teraz możecie zamówić go na SBMStore, nakład jest limitowany i wynosi 500 egzemplarzy. Z tej okazji mamy też dla was klimatyczny klip do kawałka „Tango”, który właśnie pojawił się na naszym kanale – czytamy na profilu instagramowym SMB.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ojciec Maty: „Uczciwe władze nie wykorzystują narodowej tragedii do własnych celów politycznych, bo to jest obrzydliwe”

 

View this post on Instagram

 

Równo rok temu na kanale SBM Starter ukazała się „Biblioteka Trap”, autorstwa szerzej nieznanego rapera Maty. Już wtedy mogliśmy się spodziewać, że ten gość namiesza, ale nie sądziliśmy, że aż tak! Ten jeden rok wystarczył mu na napisanie, nagranie i wydanie debiutanckiego albumu, który w ciągu dwóch miesięcy od premiery pokrył się złotem i platyną, a promująca go trasa koncertowa została w całości wyprzedana. Aby uczcić ten sukces, postanowiliśmy wydać „100 dni do matury” na winylu jako pierwszy czarny krążek w naszym katalogu. Już teraz możecie zamówić go na SBMStore, nakład jest limitowany i wynosi 500 egzemplarzy. Z tej okazji mamy też dla was klimatyczny klip do kawałka „Tango”, który właśnie pojawił się na naszym kanale. Winyl „100 dni do matury” znajdziecie w bio, a link do klipu w instastory ☝🏻

A post shared by SBM Label / SB Maffija (@sbm_label) on

Tagi


Polecane

Share This