Scorpions wracają do Polski

Zespół będzie świętował 50-lecie istnienia.


2014.12.14

opublikował:

Scorpions wracają do Polski

Grupa Scorpions wystąpi w przyszłym roku w Polsce. Okazja będzie szczególna, bo zespół wyrusza w trasę koncertową z okazji 50-lecia swojego istnienia.

Koncert odbędzie się 9 maja 2015 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

Scorpions to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki rockowej. Jego początki sięgają 1965 roku. Od tego czasu grupa nagrała 19 albumów studyjnych i 5 koncertowych. Na szczyt branży muzycznej wdarła się w 1990 roku po wydaniu swojej najsłynniejszej ballady „Wind of Change”.

W czasie Inwazji Mocy RMF FM w 2000 roku na lotnisku w podkrakowskim Pobiedniku Wielkim tę grupę, według różnych szacunków, obserwowało i słuchało od 600 do 800 tysięcy osób – przypomnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu w Łodzi.

Sprzedaż wejściówek ruszy w najbliższy wtorek, 16 grudnia, o godzinie 10:00. Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w salonach Empik na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne będą również bilety typu Fan Ticket – specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki, które będą stanowić nie lada pamiątkę dla fanów zespołu.

Tagi


Polecane