Sean Paul i Pia Mia cieszą się życiem


2022.03.13

opublikował:

Sean Paul i Pia Mia cieszą się życiem

fot. mat. pras.

Sean Paul wraca z nowym singlem, w którym gościnnie pojawia się Pia Mia. Noszący wszelkie znamiona światowego hitu „How We Do It” to czysta afirmacja życia.

To nasz sposób, by pokazać słuchaczom, jak tańczymy, jak cieszymy się życiem i jak pozostajemy młodzi duchem – mówi Sean Paul. – Wielkie ukłony dla Pii Mii. Kiedy tylko zaczęliśmy pracę nad nagraniem, wiedzieliśmy, że właśnie ją chcemy usłyszeć w tym singlu. Była niesamowita.

„How We Do It” to mieszanka wyspiarskiego dancehallu, bitów, seksownego R&B oraz śmiałego popu. Piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserowała Briana Gonzales. W klipie widzimy Seana Paula i Pię Mię w basenie i w otoczeniu tancerek prezentujących kolejne efektowne choreografie.

Sean Paul i Pia Mia mieli już okazję współpracować przy remiksie przeboju „Hot” wokalistki. Ich najnowsza kooperacja „How We Do It” zapowiada więcej nowej muzyki Seana Paula, której powinniśmy spodziewać się w tym roku. Piosenki z nadchodzącego, ósmego albumu artysty będzie można usłyszeć podczas zaplanowanych na najbliższe miesiące koncertów muzyka po USA.

Tymczasem jego przebój „Dynamite”, w którym zaśpiewała Sia, zgromadził 26,8 miliona streamów, a towarzyszący mu futurystyczny klip 6 milionów odsłon na YouTube. Singiel był następcą superhitu „Cheap Thrills” Seana Paula i Sii, który od premiery w 2016 roku zdobył 1,6 miliarda odsłon na YouTube.

Sean Paul niedawno zdobył nominację do Grammy w kategorii Najlepszy album reggae za swoje siódme studyjne dzieło „Live N Livin”. Na płycie wystąpili Buju Banton i Damian Marley. – To dla mnie szczególny album, ponieważ pokazuje, że współpraca może wygrać z konfrontacją – przyznał Sean.

W trakcie całej swojej kariery Sean Paul wypracował unikatowe brzmienie oraz styl. Niesamowicie chwytliwe kompozycje, moc muzyki oraz świetny dobór współpracowników sprawiły, że artysta może cieszyć się olbrzymią bazą fanów na całym świecie, jak również niezliczonymi wyróżnieniami i nagrodami.

Rzadko zdarza się artysta, którego imię i nazwisko jest równoznaczne z nazwą gatunku. Wystarczy jednak, że Sean Paul powie swoim charakterystycznym głosem „shake dat ting” i wszyscy od razu wiedzą, kto jest ucieleśnieniem dancehallu. Z siedmioma albumami na koncie Sean Paul sprawił, że gatunek popularny przede wszystkim w Kingston na Jamajce zagościł na stałe na szczytach list przebojów. Sean występował w ponad 120 krajach na całym świecie – jako pierwszy Jamajczyk koncertował w Kazachstanie czy na Madagaskarze. Na koncie ma kilkanaście nominacji do Grammy czy Billboard Music oraz statuetki American Music Award, MOBO Awards, Soul Train Awards, MTV Music Awards, ASCAP Rhythm, Soul Music Awards, Source Award oraz BET Award. Jest jedynym Jamajczykiem, który zdobył nagrodę American Music Award w kategorii Ulubiony wykonawca pop/rock.

Polecane

Share This