Sebastian Fabijański: „Będzie chyba kolejna draka”

Reprezentant Asfaltu zdaje się dobrze bawić zamieszaniem wokół siebie.


2020.04.17

opublikował:

Sebastian Fabijański: „Będzie chyba kolejna draka”

fot. kadr z klipu

Pandemia koronawirusa wymusiła na Sebastianie Fabijańskim i Asfalt Records przełożenie premiery albumu „Primityw”. Szykowane pierwotnie na 24 kwietnia wydawnictwo ostatecznie pojawi się na rynku dopiero 18 września.

Debiutancki album aktora i rapera wciąż możecie zamawiać w sklepie wytwórni Tytusa. Tymczasem już 24 kwietnia w sieci pojawi się nowy singiel „Bezkrólewie”. – Uwaga! Będzie chyba kolejna draka – zapowiada artysta, zdradzając: – Opowieść będzie o polskim szołbizie 🙂 „szoł biznes dz*wko czyli pokaż interes!”.

Sprawdź też: Kałach do Fabijańskiego: „Przebiera się za Quebo pierdo**na psychofanka”

Sebastian zdaje się świetnie bawić zamieszaniem wokół niego. Raperowi dostało się solidnie od Quebonafide, który poświęcił mu całą zwrotkę w numerze „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”. W mijającym tygodniu autora „Primitywa” zdissował Kałach. Fabijański odniósł się do jego kawałka na Instagramie, pisząc:

W 2013 roku nagrałem numer pt. „Tam gdzie wszyscy” i tam był taki tekst „Mam taki fetysz, ciężki krzyż ze sobą noszę. Im mnie mocniej sponiewierasz, tym ja szybciej się podniosę”. Minęło 7 lat i zdania nie zmieniłem 😉

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sebastian Fabijański (@sebastian.fabijanski.official)

Polecane

Share This