Sebastian Fabijański o warsztatach online dla raperów prowadzonych przez Ostrego


2020.04.02

opublikował:

Sebastian Fabijański o warsztatach online dla raperów prowadzonych przez Ostrego

fot. kadr z klipu

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy doczekaliśmy się kilku zaskakujących ruchów ze strony Ostrego. Artysta zadebiutował jako stand-uper, jako komentator sportowy, a także prowadzący płatne warsztaty online dla raperów. Ta ostatnia inicjatywa ściągnęła na niego falę krytyki ze strony środowiska rapowego, głównie ze strony słuchaczy, ale także niektórych artystów.

Negatywnie o pomyśle sprzedawania swojej wiedzy w taki sposób wypowiadali się m.in. Oki i Ry23. A co na temat warsztatów online łódzkiego weterana sądzi Łukasz Fabijański, aktor i raper, którzy szykuje się do debiutu w barwach Asfaltu? Kolega O.S.T.R.a przyznał, że nie uczestniczył w tych zajęciach, ale nie widzi w nich nic złego.

Sprawdź też: Sebastian Fabijański o Quebo: „To tragiczny aktor i pajac”

Sam podejmowałem próbę kursów online, w sensie takiej bardziej rozmowy na temat aktorstwa. Myślę, że zwłaszcza w tych czasach, ludzie będą to bardzo mocno łykali. Czy Kevin Spacey, Morgan Freeman, czy muzycy np. w Stanach Zjednoczonych, robiąc masterclass, który też jest płatny, rozmieniają się za drobne? Myślę, że my trochę nie mamy mentalu do takich przedsięwzięć. Od razu węszymy w tym pieniądz, to, że ktoś się rozmienia na drobne i skacze po kabonę. Myślę, że to jest nasz stosunek do tego. Ja osobiście nie widzę nic złego w tym, że jakiś młody chłopak, którego rodzice mają środki finansowe ku temu, żeby wydać parę złotych na kurs dla niego – mówił we wczorajszym odcinku Hejt Parku na Kanale Sportowym autor krążka „Primitiw”.

Cały program prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This