Sebastian Fabijański – „Primityw” – poznaliśmy datę premiery


2020.01.21

opublikował:

Sebastian Fabijański – „Primityw” – poznaliśmy datę premiery

Wiosną tego roku nakładem Asfalt Records ukaże się debiutancki album muzyczny Sebastiana Fabijańskiego, popularnego i uznanego aktora kinowego młodego pokolenia. Płyta zatytułowana „Primityw” pojawi się na rynku 24 kwietnia 2020 roku. Za projekt okładki i oprawę graficzną odpowiadają Mateusz Michalski oraz fotograf Filip Zwierzchowski. Producentami wykonawczymi są szef Asfalt Records – Tytus oraz DJ Haem, który podjął się także nagrania, mixu i masteringu albumu. Do projektu zaproszono bardzo zróżnicowane grono producentów muzycznych.

Oto co o „Primitywie” mówi sam Sebastian Fabijański:

„Ta płyta to moja wolność. Oto spowiedź prymitywa. Powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś, wykrzykując, a czasem szepcząc swoje wyrwane z trzewi, objęte odważną, szczerą i bezkompromisową refleksją wersy. Chciałoby się powiedzieć: „chwilo trwaj!”

Z kolei Tytus udowadnia, że mamy tu do czynienia z dobrym hiphopowym materiałem:

„Nikt nie rodzi się raperem z zawodu i nigdzie nie jest powiedziane, że dobrym raperem nie może być aktor, jeśli tylko jako muzyk jest autentycznie sobą, a nie odgrywa jakiejś roli. Z Sebastianem nie ma takiego ryzyka, bo on od zawsze kroczy swoimi ścieżkami, jest znany ze szczerości i bezkompromisowości. Za mikrofonem wykazał się doskonałym warsztatem oraz otwartą głową, dzięki czemu szykuje się dopracowany, ambitny i dosyć zróżnicowany materiał.”

SEBASTIAN FABIJAŃSKI

Ceniony i popularny aktor filmowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2014 roku otrzymał nagrody za najlepszy debiut aktorski za role w filmach „Jeziorak” i „Miasto 44” na 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Za te same role otrzymał również Tarnowską Nagrodę Filmową. Popularność przyniosły mu seriale: „Pakt” i „Belfer”. Można go było zobaczyć w produkcjach „Kamerdyner” w reżyserii Filipa Bajona, „Misja Afganistan” w reżyserii Macieja Dejczera, „Jeziorak” w reżyserii Michała Otłowskiego, „#Wszystko Gra” w reżyserii Agnieszki Glińskiej, „Panie Dulskie” w reżyserii Filipa Bajona czy „Pitbull” i „Niebezpieczne kobiety” w reżyserii Patryka Vegi. Niedawno weszły do kin filmy, w których zagrał główną rolę: „Mowa ptaków” w reżyserii Xawerego Żuławskiego oraz „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego, za które dostał nagrodę przyznaną na Forum Kina Europejskiego Cinergia. Udzielił również swojego głosu Finnowi w polskiej wersji językowej „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy”. Ostatnio zagrał w filmie „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

 

Polecane


Share This