Sebastian Fabijański zwerbowałby do swojej wytwórni Matę i twierdzi, że zwolniłby Bońka. Mówi też czy zagrałby rozbieraną sesję z Julią Wieniawą

Rapujący aktor jest goście najnowszego odcinka Najgorszych Pytań


2021.04.02

opublikował:

Sebastian Fabijański zwerbowałby do swojej wytwórni Matę i twierdzi, że zwolniłby Bońka. Mówi też czy zagrałby rozbieraną sesję z Julią Wieniawą

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

2021 w stylu 2001 – tak brzmi „SONG” – singiel zapowiadający wspólny materiał grupy skandal, który tworzą Sebastian Fabijański, pochodzący z Bydgoszczy raper Młody Jimm i producent Amek. Skład zebrał się kilka miesięcy temu w studio, by zarejestrować kilka tracków. Skończyło się to pełnoprawnym albumem, którego premiera już 7 maja. Dla fanów Sebastiana rychła premiera albumu może być zaskoczeniem. W końcu ledwie dwa tygodnie temu ukazał się jego drugi solowy album „Reset”.

Jaki jest „SONG” – pierwsza wizytówka skandalu?

– Dla mnie ten kawałek jest esencją tego, co kocham w rapie. Bezkompromisową prawdą położoną na oldschoolowym beacie, którego jak słyszę to nie pozostaje nic innego jak tylko nagrać Song. Jeżeli jeszcze współdzielisz taką zajawkę z drugim człowiekiem to radość tworzenia jest co najmniej dwa razy większa – mówi Sebastian Fabijański.

Taka będzie płyta skandalu pt: „R.A.P – Rymowana Anatomia Prawdy”.

Fabijański zwrócił uwagę na Młodego Jimma dzięki siostrze rapera z Bydgoszczy. Wysłała tyle wiadomości na jego profil na Instagramie, że Sebastian posłuchał, zajarał się umiejętnościami Jimma i zaprosił go do współpracy.

Muzycznie skład uzupełnił Amadeusz Krebs – Amek, który przygotował beaty w bardzo klasycznym klimacie.

– „SONG”? To dla mnie mocno old-schoolowy kawałek prosto z serca. 2021 możliwość dostałem, wrzucę to na CD – uważam że wersy mówią same za siebie – komentuje Młody Jimm.

Wydawcą projektu skandal jest wytwórnia Sebastiana offRAW.

Sebastian i Jimm będą w poniedziałek gośćmi najnowszego odcinka podcastu Flintesencja Marcina Flinta

Dziś możecie natomiast sprawdzić najnowszy odcinek Najgorszych Pytań z Sebastianem w roli głównej. Raper odpowiada m.in. czy przyjąłby nazwisko po żonie? Czy przytyłby do filmu 30 kilogramów. Do którego domu w Harrym Poterze chciałby być przydzielony? Czy nadal może oglądać filmy Allena i Polańskiego? Czy TVP powinna robić film o Agnieszce Osieckiej? Czy rywalizuje o rozgłos ze swoją dziewczyną? Czy zagrałby rozbierana scenę z Julią Wieniawą? Wskazuje polskiego aktora, który najlepiej rapuje i trzech raperów, których zwerbowałby do swojej wytwórni.

Polecane

Share This