Seks, krew i karzeł w nowym klipie Maruv

Ukraińska wokalista wie jak przyciągnąć uwagę


2019.04.08

opublikował:

Seks, krew i karzeł w nowym klipie Maruv

Ukraińska wokalistka Maruv ujawniła teledysk do ostatniego singla „Siren Song”. Utwór już robi furorę na listach przebojów i zapowiada się na następce „Drunk Groove”, który uzyskał w Polsce status podwójnej platyny!

Akcja zmysłowego, kipiącego od erotyzmu wideo rozgrywa się w ekskluzywnym apartamencie, w którym oprócz Maruv przebywa jeszcze kilka oszałamiająco pięknych kobiet. Całość wyreżyserowała Yana Chaplygina.

„W teledysku chciałam zinterpretować historię mitycznych syren i przenieść ją do współczesności. Gdyby kiedykolwiek istniały, jak wyglądałyby dziś? Stworzyliśmy współczesną historię o tych mistycznych istotach, wierząc, że odbiorcom spodoba się nasz interpretacja” – mówiła Maruv.

Dzięki „Siren SongMaruv wygrała ukraińskie eliminacje do konkursu piosenki Eurowizja, jednak na skutek kontrowersji związanych z kontraktem postanowiła zrezygnować z reprezentacji swojego kraju.

W ciągu minionych 12 miesięcy pracująca na co dzień w Kijowie Maruv (naprawdę Anna Korsun) stała się największą gwiazdą rosyjskiego popu. Debiutancka płyta wokalistki, „Black Water”, ukazała się we wrześniu 2018 roku. Album pokrył się potrójną platyną w Rosji i przyniósł hity „Drunk Groove” i „Focus On Me”, które świetnie radziły sobie na listach w Polsce, Meksyku i Francji. Także w 2018 roku Maruv wystąpiła w strefie kibica podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Zdobyła też cztery nagrody podczas gali Yuna Music Award 2019. Maruv można także było zobaczyć w popularnym progamie rosyjskiej telewizji „Vecherniy Urgant”, w którym zaprezentowała singiel „Drunk Groove”.

Polecane