Selah Sue znów w Polsce


2012.10.27

opublikował:

Selah Sue znów w Polsce

Autorka przeboju „This World”, znanego z  reklamy Kinder Bueno ponownie w Polsce!

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to debiutantka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej Raggamuffin.

Jej rewelacyjne single „This World” oraz „Raggamuffin” podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince`a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze „Mommy” oraz Cee-Lo Green (duet w „Please”). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat!

Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. Na początku roku wokalistka wystąpiła na 2 koncertach, które zostały wyprzedane w kilka tygodni! Teraz specjalnie dla polskich fanów powraca z serią ostatnich koncertów promujących Raggamuffin.

Od stycznia artystka rozpoczyna nagrywanie kolejnego albumu i nie będzie koncertować przez najbliższe kilkanaście miesięcy!

SELAH SUE

Ostatnie koncerty promujące płytę „Raggamuffin”.

 

Daty trasy koncertowej:

12 grudnia 2012 – Kraków, Klub Studio

13 grudnia 2012 – Wrocław, Eter

17 grudnia 2012 – Gdańsk, Parlament

18 grudnia 2012 – Poznań, Hala nr 2 MTP

19 grudnia 2012 – Warszawa, Klub Stodoła

Ceny biletów na koncerty (oprócz Wrocławia): 

I pula limitowana ilość 200 szt. na każdy z koncertów – 95 zł,

II pula – 110 zł, od 10.12 – 120 zł

(Ceny biletów na koncert wrocławski na www.wrockfest.pl)

Polecane

Share This